خانه / آلو / انواع آلو جنگلی خوشمزه و ترش

انواع آلو جنگلی خوشمزه و ترش

انواع آلو جنگلی در ایران و جهان وجود دارد و در طعم های ترش و خوشمزه ای است و کاشت و برداشت آن مختص به نواحی خاص می باشد. آلو جنگلی خوشمزه در شرایط مناسب خرید و فروش می شود.
آلو جنگلی یکی از انواع آلوهای خوشمزه و ترش می باشد و در نواحی خاصی با شرایط آب و هوایی مناسب پرورش پیدا می کند. آلو جنگلی را می توان برای تهیه ترشی نیز استفاده کرد و برای تهیه اتواع فراورده های مناسب با آلو مورد استفاده می باشد. آلو تازه جنگلی در تهیه ترشی های فانتزی کاربرد زیادی دارد و تهیه لواشک از این نوع آلو با طعم مناسب و کیفیت خوبی ارائه می گردد. خرید انواع آلو جنگلی با طعم مناسب در بازار میوه و از باغات مخصوص آن در شهرهای مختلف امکان پذیر می باشد. میوه آلو جنگلی با کیفیت های مختلف وجود دارند و هر اندازه این میوه رسیده تر باشد طعم آن مناسب تر و مطلوب بوده و برای تهیه لواشک و فراورده های دیگر بهتر است.

آلو جنگلی

انواع آلو جنگلی

آلو جنگلی ترش و خوشمزه به عنوان ترشک استفاده می شود و انواع خشک شده آن برای خشکبار مناسب است و خواص زیادی نیز دارد. آلو خورشتی جنگلی خوشمزه طرفداران زیادی نیز دارند و با قیمت مناسبی به صورت سفارشی نیز خرید و فروش می شود. فروش آلو جنکلی در فصل های مختلفی از سال با قیمت مناسب نیز انجام می شود. برای شما که به فروش انواع خشکبار و میوه خشک مشغول هستید، بهتر است که برای خرید انواع آلو خشک جنگلی نیز در ویترین محصولات خود جایگاه ویژه ای قائل باشید.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران