خانه / آلو / آلو قطره طلا تازه و خشک

آلو قطره طلا تازه و خشک

آلو قطره طلا که از انواع آلو با نام ها و ارقام مختلف است، در سراسر کشور پرورش می یابد که برای تازه خوری و خشک کردن و استفاده در انواع غذا مناسب می باشند.
انواعی از آلو با ارقام و گونه های مختلف به صور مختلفی نام گذاری شده و شناخته می شوند و انواع مختلف آلو کاربردهای مختلفی دارند و با داشتن تنوع در طعم می توان برای مصارف گوناگون از بین آنها یکی را که مناسب تر است انتخاب کرد. آلوی قطره طلا نوعی آلوی زرد است که آبدار بوده و شیرین و در فصل تابستان می توان آن را به راحتی پیدا کرده و خریداری کرد. آلوی قطره طلا برای خشک کردن نیز مناسب است و بدون پوست عموما برای تهیه آلو بخارای خشک مورد مصرف قرار می گرد و بیشتر در انواع غذا استفاده می شود. البته با توجه به سلیقه و مزاج هر شخصی می توان از آلوی خشک سیاه و انواع دیگر نیز استفاده غذایی کرد و بهره لازم را از ویتامین ها و مواد موجود در این میوه تازه و خشک برد. آلو قطره طلا اکر باکیفیت باشد و در شرایط مناسبی پرورش یابد می تواند گزینه خوبی برای خرید و استفاده باشد.

آلو قطره طلا

آلو قطره طلا

آلو را می توان در نقاط مختلفی از کشور با در نظر گرفتن اقلیم های متفاوت پرورش آن به طور مناسبی پرورش داد و از میوه های تازه و مطلوبی که حاصل می گردد برای تهیه خشکبار و یا انواع محصولات مثل لواشک و مربا و غیره بهره برد. خرید و فروش آلوی قطره طلا مانند ارقام دیگر آلو با تنوع زیاد در فصل مناسب وجود خواهد داشت.

منبع: سایت آلو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو خشک خورشتی

قیمت فروش آلو خشک بخارایی خورشتی

آیا می دانید برای اطلاع از قیمت فروش آلو خشک بخارایی خورشتی باید با چه …

بازار آلو ایران