خانه / آلو بخارا / فروش اینترنتی آلو بخارا نیشابور

فروش اینترنتی آلو بخارا نیشابور

فروش آلو بخارا نیشابور باعث رونق اقتصادی بسیار عالی برای کشور شده است. قیمت آلو خشک سال 98 در مقایسه با سال 97 در شرکت پارس فراور کاهش داشته است. شما خریداران گرامی می توانید در این خصوص با ما ارتباط بگیرید.

تاثیر فروش آلو بخارا نیشابور در اقتصاد کشور

قطعا هر محصولی در داخل خود کشور تهیه و تولید بشود خواهد توانست که تاثیر مثبتی در اقتصاد کشور بگذارد.

آلو بخارا که به عنوان یک میوه در طب سنتی نیز شناخته می شود هم این تاثیر را می تواند بگذارد و از آن جهت که خواص دارویی دارد بیشتر مردم رو به چنین میوه هایی می آورند و به همین جهت اقتصاد کشور را می تواند همین میوه رونق فراوان ببخشد.

این محصول یا بهتر است بگوییم این میوه ی درجه یک از لحاظ خاصیت توانسته جای خود را در بین میوه های درجه یکی که اکثر خانوارهای ایرانی ازآنها استفاده می کنند باز نماید.

خریداران آلو بخارا

خریداران آلو بخارا را همه ی مردم تشکیل می دهند و نمی شود گفت که چون یک میوه ی دارویی است پس کسی از آن به عنوان یک خوراکی استفاده نمی کند.

آلو بخارا به دلیل طعم دلپذیرش توانسته در بین همه ی مردم زبان زد بشود وبه عنوان یک خوراکی خوشمزه شناخته شود و به همین جهت این محصول خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

در این بین فروش آلو بخارا نیشابور توانسته است درصد خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد و بیشتر مردم از آلوبخارا نیشابور استفاده کنند.

فروش اینترنتی آلو بخارا 

فروش آلو بخارا نیشابور از طریق اینترنت

امروه از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می توان از طریق اینترنت به دست آورد و خریداری کرد.

شم می توانید برای خرید آلو بخارای نیشابور از طریق اینترنت نیز اقدام کنید.

آلو بخارا فروش خوبی در ایران دارد و هر ساله از بهترین انواع آلو خشک خورشتی ایرانی است.

شاید وب سایت هایی وجود داشته باشند که نسبت به فروش آلو بخارا نیشابور اقدام کنند و از آنجا که این محصول بسیار با کیفیت است پس بیشتر فروشگاه های اینترنتی برای سود فروشگاه خود هم که شده از این محصول برای فروش استفاده می کنند.

مزایایی فروش اینترنتی آلو بخارا نیشابور به شرح زیر است:

  • از آنجا که فروشگاه اینترنتی برای حفظ اعتبار خود هرگز به مشتریان دروغ نمی گوید پس شما می توانید اگر آلوبخارایی را با نام آلو بخارا نیشابور تهیه می کنید همان آلو بخارا از شهر نیشابور باشد نه آلوبخارایی که صرفا فروشنده برای فروش بیبشتر نام آلو بخارا نیشابور را بر روی آن نهاده است.
  • شما درب منزل آلو بخارا را تحویل می گیرید.
  • دیگر نیازی نیست که برای خرید آلو بخارا زمان خود را بگذارید و با چند کلیک ساده می توانید آلو بخارای با کیفیتی تهیه نمایید.

فروش اینترنتی آلو بخارا

آلو شوقان شرکت پارس فراور پر فروش ترین آلو خشک سال 98

در شرکت پارس فراور در سال 98 آلو شوقان که بهترین آلو خشک تولیدی در این مجموعه می باشد، با قیمت بسیار مناسبی به صورت عمده عرضه می شود.

مشتریان گرامی شرکت پارس فراور هر ساله آلو شوقان مد نظر خود را پس از انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی با بسته بندی کارتنی دریافت می کنند. شما نیز می توانید برای اطلاع از آلو شوقان شرکت محصولات زیر را در حجم عمده سفارش دهید:

  • آلو شوقان کارتن 5 کیلوگرم
  • آلو شوقان کارتن 10 کیلوگرم
  • آلو شوقان کارتن 20 کیلوگرم
  • آلو شوقان هسته گیری شده کاسه 450 گرمی

قیمت آلو خشک بدون هسته شرکت پارس فراور که در بسته بندی کاسه ای گرمی و سپس در کارتن برای مشتریان ارسال می شود، با توجه به میزان سفارش مشتریان بین 35 تا 55 هزار تومان متغیر ارائه می شود.

خرید اینترنتی آلو بخارا گرمی شرکت پارس فراور با هدف جلب رضایت برندهای خشکبار مطرح ایران، با نام آنها بسته بندی و ارائه می شود.

خرید آلو بخارا عمده شرکت پارس فراور محدودیتی از بابت مسافت ارسال و حجم سفارش ندارد. کافی است هم اکنون با ما ارتباط مستقیم بگیرید.

اگرچه که قیمت آلو بخارا در بازار تهران با بازار کشوری مانند پاکستان قابل مقایسه نیست، اما باید بدانید که از نظر کیفیت نیز آلو بخارا ارسالی به پاکستان بسیار متفاوت از آلو بخارا ارسالی به نمایندگان فروش شهر های تهران، مشهد و تبریز است.

فروش آلو بخارا در فضای مجازی از طریق ارتباط مستقیم شما مشتریان گرامی با سایت های شرکت پارس فراور ممکن شده است.

برای اطلاع از قیمت انواع آلو بخارا ایرانی شرکت پارس فراور با ما ارتباط بگیرید.

فروش اینترنتی آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور در بازرگانی های معتبر ایران که به صورت مستقیم …

بازار آلو ایران