خانه / آلو / قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا که از انواع مرغوب آلو تازه خوری است، به تقاضا بازار داخلی و صادراتی برمی گردد. اگر سرما ناگهانی ابتدا سال به باغات آسیب نزند، می توان آلو قطره طلا صادراتی را برای بازارهای جهانی آماده سازی کرد. پس از آلو گرین گیج و گوجه سبز از اولین آلویی که به بازار میوه عرضه می شوند، آلو شابلون و آلو قطره طلا هستند.

مناسب ترین قیمت آلو قطره طلا ایران

قیمت آلو قطره طلا نیز هر ساله با توجه به تولید بسیار زیاد آن از متوسط پایینی برخوردار است، البته این برای شرایطی است که بازار از ثبات قیمتی در عرضه و همچنین بازار برخوردار باشد.

در برخی سالها به دلیل تولیدات باغات بیش از نیاز بازارهای داخلی میوه و تره بار می توان مقادیر قابل توجهی از آن را به سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق صادرات کرد.

آلو قطره طلا از انواع آلو آسیایی یا همان ژاپنی است که میوه آن ساختار گردی دارد و باروری بالای درخت آن دلیلی است که معمولاً زیر شاخه های آن را پایه می زنند.

اصطلاحاً محصول بارور شده روی شاخه را می گویند گره بسته است. طعم شیرینی دارد و برای خرید و فروش آن در حجم عمده می توان برای بازار سایر کشورها به صورت سورت شده محصول خوش قالب و درجه یک را آماده سازی برای ارسال کرد.

قیمت آلو قطره طلا

قیمت آلو خشک قطره طلا

در شهرهای استان های خراسان از خشک کردن آلو زرد قطره طلا برای تهیه آلو خشک رسمی که مورد استقبال بازارهای صادراتی کشورهای پاکستان و هندوستان است بسیار استفاده می شود.

آلو قطره طلا به دلیل راحتی در پوست گیری بسیار در تهیه آلو خشک تیزابی و آلو خشک آفتابی خورشتی مناسب و مورد استقبال عمده تولیدکنندگان این حوزه است.

تولید کنندگان بزرگ فصل برداشت آلو قطره طلا را غنیمتی برای تولید به صرفه آلو خشک می دانند. این عوامل سال هاست که آلو زرد تازه کشاورزان را به صورت امانی خریداری می کنند و در ازای دستمزدشان مقداری از همان آلو خشک را معاوضه می کنند.

این موحب می شود تا اشتغال زایی خوبی در مناطق قطب تولید آلو خشک ایران حاصل شده است.

قیمت آلو خشک قطه طلا با توجه به عیار 6 به 1 بسیار مناسب تجارت آلو خشک در این حوزه و حتی صادرات آلو خشک می باشد.

قیمت آلو خشک در بازار نیز تحت تولید سال آلو خشک قطره طلا می باشد. در سال هایی مانند سال 1399 که با بارش برف بهاره آغاز می شود، بسیاری از آلو قطره طلا دچار خسارت می شود.

قیمت آلو قطره طلا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران