خانه / آلو / خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه قیمتی مورد معامله قرار می‌گیرد؟ آیا می‌دانید آلو شابلون در ایران یکی از انواع آلو هایی است که هم مصرف تازه خوری و هم مصرف تولید خشکبار دارد؟

آلو شابلون عمدتاً در ایران در دو نژاد آلو شابلون کالیفرنیا و آلو شابلون سانتریزه بیشتر پرورش می یابد. داشتن طعم شیرین و در عین حال رنگ قرمز مایل به بنفش این آلو را به یکی از انواع پرطرفدار مصرف کنندگان میوه تازه آلو تبدیل کرده است.

آلو شابلون کالیفرنیا از انواع آلو تغییر نژاد یافته در آمریکاست که به نام آلو شابلون کالیفرنیا و یا آلو کالیفرنیا شهرت دارد و در سالهای اخیر در مناطق زیادی از ایران اقدام به کاشت نهال آن و پرورش میوه خوش طعم آن اقدام گردیده است.

می توان انواع این آلو را از انواع آلوی گوشتی یا آلو مناسب تهیه آلو خورشتی به حساب آورد البته تمایل به مصرف تازه خوری این الو به خاطر طعم شیرین، ظاهر جذاب و قالب نسبتا بزرگ آن هر ساله بیش از سایر نژادهای آلوها دیده می شود.

خرید آلو شابلون کالیفرنیا

برای خرید آلو شابلون کالیفرنیا با قیمت مناسب هر ساله تاجران حوزه بازار میوه که ارتباطات خوبی با خریداران میوه و تولید کنندگان خشکبار دارند، تصمیم به خرید محصولات باغات کشاورزان گرفته و پس از آن میوه آلو شابلون کالیفرنیا را برای صادرات و یا تولید فراورده های دیگر پای باغ خریداری کرده و در صورت نیاز به صورت بسته بندی سبدی با شانه میوه و یا به صورت فله در سبد های بزرگ انباشت کرده و پس از آن یا به صورت مستقیم و یا پس از ارسال به سردخانه جهت نگهداری اقدام می کنند.

مشتریان با خرید این آلو اقدام به تولید آلو شابلون خشک می کنند.

آلو شابلون کالیفرنیا

اینکه آلو برای بازار میوه و تره بار به صورت تازه خوری عرضه شود و یا جهت تولید فراورده آلو خشک شابلون استفاده شود، به استقبال بازار و همچنین مدیریت مشتریان از جانب تاجران و خریداران باغات برمی‌گردد در واقع پس از اصطلاحاً اجاره باغ این تاجر است که تصمیم می گیرد محصول آلو کشاورز را برای چه بازاری عرضه کند و باز هم این به خریداران آلو برمیگردد که آیا کشوری جهت خرید انواع تازه آن درخواست سفارش دارد و یا شهری در همین ایران برای بازار میوه و تره‌بار خریدار آن باشد.

برای خرید آلو شابلون شرکت پارس فراور می توانید با قیمت مناسبی اقدام نمایید. این شرکت باغداران و کشاورزان طرف قرارداد خود را دارد.

قیمت آلو شابلون تازه در تولیدی این شرکت با توافق با کشاورزان تعیین می شود.

قیمت خرید آلو شابلون کالیفرنیا

خرید آلو شابلون

قیمت خرید آلو شابلون کالیفرنیا معمولا به عرضه این میوه در فصل تابستان بستگی دارد. همچنین استقبال از انواع این آلو موجب تعیین قیمت در آن سال می شود.

در ابتدای سال سرما غافلگیرکننده کشاورزان را نقره داغ کرده و به نوعی موجب می‌شود تا در فصل بهار به آلو شکوفه کرده آینده ای که فصل برداشت آن را خواهد داشت آسیب بزنند در واقع عمده ترین نگرانی یک کشاورز پرورش دهنده ی آلو همین سرمایه ابتدای سال میتواند باشد. از آنجا که ایران کشور بزرگی است پس از سرمازدگی ابتدای سال تاجران به دنبال کسب اطلاع از مناطق سالم عرضه کننده انواع مرغوب آلو و همچنین آلو شابلون کالیفرنیا هستند.

خرید آلو شابلون

البته بیشترین آسیب را معمولا آلو قطره طلا در فصل بهار می بیند چرا که شکوفه دهی آن زودتر از سایر نژادهای مشابه می باشد.

پس از این تولید کنندگان خشکبار بسته به میزان تورم امکان تغییر کارمزد تولید آلو خشک را هر سال می دهند و این موجب افزایش قیمت هر ساله آلو مانند سایر حوزه های اقتصادی می شود.

البته مانند تمامی حوزه ها در اقتصاد خرید و فروش آلو نیز تابع عرضه و تقاضاست به این مفهوم که چون آلو یک کالای اساسی نیست، امکان عدم تقاضا و یا افت تقاضا برای آن در بعضی سالها که بازار داخلی ایران دچار نوسانات ارزی است خواهد شد در این مواقع صادرات آلو خشک و یا صادرات آلو خود یک راه حل از برون رفت رکود بازار داخلی ایران است. انواع آلو صادراتی و آلو خشک صادراتی و آلو بخارا صادراتی در محل کارگاه های خشکبار با کیفیت های متفاوت تهیه شده و پس از انجام خدمات سورتینگ و بسته بندی انجام می شود.

فروش آلو شابلون که در بازارهای تازه میوه و تره بار انجام می شود به وسیله میادین میوه و تره بار آن شهر تعیین می شود. همچنین قیمت فروش آلو خشک شابلون نیز تابع کشش بازار مصرف مردم و همچنین هزینه های اولیه آن و منطقه تولیدکننده آن می شود.

خرید آلو شابلون

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

انواع آلو خشک

صادرات آلو خشک طلایی بخارا به هند

آلو خشک بخارا به صورت کارگاهی و در شرایط کاملاً بهداشتی به شیوه های آفتابی …

بازار آلو ایران