خانه / آلو / پیش فروش آلو بخارا و آلو سیاه نیشابور

پیش فروش آلو بخارا و آلو سیاه نیشابور

پیش فروش آلو بخارا نیشابور در فصل تابستان با اجاره کردن باغ توسط یک سرمایه گذار و یا تولید کننده فراورده آلو انجام می شود. همچنین انواع آلو سیاه دیگر نیشابور مانند آلو کبرایی و حاج حسنی و … نیز در شرایط پیش فروش قرار دارد.

آلو بخارا از بهترین انواع نژادهای آلو در ایران است و از گذشته تا امروز نیز یکی از پر فروش ترین انواع آلو در فروش خشک و تازه آن بوده است. بسیاری نیشابور در استان خراسان رضوی را در تولید انواع آلو خورشتی قطب ایران می دانند. کارگاه های فراوری سنتی و صنعتی آلو در این شهرستان هر ساله برای انجام خدمات تهیه خشکبار و سورتینگ و … اقدام به همکاری تجاری با مصرف کنندگان و خریداران عمده آلو خورشتی و یا صادرکنندگان آلو تازه می کنند.

آلوهای منطقه نیشابور به دلیل اقلیم معتدل و مرطوبی که دارد، برای برداشت های تابستانه انواع با کیفیتی از آلو را برای بازار ایران و سایر کشورها مهیا می سازد. پیش فروش آلو بخارا در ابتدای فصل تابستان یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های بازار میوه و تره بار است. با اجاره یک باغ هزار درختی شما به راحتی با سرمایه گذاری کمتر از صد میلیون تومان پس از ۶ ماه می توانید به دو برابر آن برگشت سرمایه داشته باشید.

آلو بخارا

فصل پاییز و زمستان جدی ترین فصل های فروش انواع آلو خورشتی پوست گیری شده است. این فروش شامل فروش به بازار داخل و همچنین صادرات به سایر کشورهاست. یک سرمایه گذار در حوزه خشکبار آلو هر ساله می تواند با اجاره باغاتی که توسط تاجران آلو شناسایی می شوند اقدام به برداشت آنها و در اختیار گذاشتن میوه در اختیار نیروهای تولیدی در کارگارهای محل تولید آلو خشک نیشابور قرار دهد. پس از طب یک تا دو هفته بسته به حجم سفارش می توان انواع آلو خورشتی پوست گیری شده فراوری شده تیزابی و یا آفتابی را برای فروش عمده به بازار در انبار نگهداری کرد.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خرو

خرید عمده آلو خورشتی شهر خرو علیا

آلو خورشتی از جمله مشهورترین محصولات میوه شهر خرو علیا می باشد. این آلو هر …

بازار آلو ایران