خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارا نیشابور رسمی و ممتاز

قیمت آلو بخارا نیشابور رسمی و ممتاز

شما مشتری گرامی باید بدانید که قیمت آلو بخارا نیشابور انواع رسمی و ممتاز دارد که بر اساس نوع سورتینگ آن در شرکت تولیدکننده متفاوت است. قیمت آلو بخارا امروز در تمام ایران برای خرید عمده به صورت توافقی تعیین می شود.

با شروع رکود چند ماه آخر سال در بازار های خشکبار و متأثر از آن قیمت فروش آلو بخارا نیز می تواند به صورت توافقی انجام شود.

ارزانترین قیمت آلو خشک در بازار تهران

قیمت آلو بخارا

شاید ارزان ترین قیمت آلو خشک در بازار تهران و بازار مولوی قابل دست یافتن باشد. اما این تصور یک خریدار تهرانی است. مشتریان از سراسر کشور به صورت مستقیم از کارگاه های تولیدی آلو خشک خرید می کنند که بسیار قیمت های مناسب تری نیز دارند. قیمت آلو زرد خشک که با نام آلو بخارا معرفی می شود در انواع بدون پوست و با پوست خشک شده متفاوت است.

آلو بخارا نیشابور پوست گیری می شود و با قیمت بالاتری به نسبت متوسط قیمت آلو خشک زرد مراغه عرضه می شود. شرکت پارس فراور با داشتن کارگاه های تولیدی مستقر در این شهرها آلو خشک تولید خود را در بازار عرضه می کند.

کیفیت آلو خشک و همچنین رقابتی بودن قیمت آلو خشک پارس فراور دلیل استقبال حداکثری خشکباری های سراسر ایران است.

اختلاف قیمت آلو خشک در بازار به صورت فاحش

قیمت آلو بخارا

برخی از انواع آلو خشک در بازار با اختلاف قیمت های فاحشی عرضه می شوند. دلایل مختلف زیر می تواند در احتلاف قیمت تأثیرگزار باشد:

 • کیفیت آلو خشک (میزان رطوبت، میزان سورت بودن و یکدست بودن آلو خشک، نوع واریته آلو خشک)
 • کیفیت بسته بندی آلو خشک
 • محله خرید و نوع خرید آلو خشک
 • زمان خرید آلو خشک
 • فروشنده

همانطور که تابحال احتمالاً برای شما نیز پیش آمده است برخی از انواع آلو خشک در زیر و روی بار متفاوت هستند. وظیفه نیروهای تولیدی در شرکت پارس فراور سورتینگ آلو خشک و جداسازی انواع آلو خشک بر اساس نوع آلو است. همچنین برخی از فروشندگان آلو خشک نیز حتی نوع واریته آلو خشک را با نام دیگری می فروشند. بعنوان مثال آلو بخارا رسمی را به نام آلو شوقانی می فروشند!

برخی فروشنده آلو خشک نیز اطلاعات درستی در اختیار مشتری قرار می دهند تا پیش از نهایی شدن خرید آلو خشک بهترین قیمت آلو بخارا نیشابور را با صحت موجودی بار ارائه کنند.

قیمت آلو رسمی صادراتی پاکستان

شرکت پارس فراور بهترین قیمت آلو رسمی صادراتی به پاکستان را برای فروش عمده در نظر می گیرد. پایه قیمت آلو رسمی مناسب بازار پاکستان در سال 1399 برای هر کیلو گرم آلو بخارا 22.000 تومان تعیین می شود.

این در حالی است که کیفیت آلو بخارا صادراتی به پاکستان با انواع آلو بخارا عرضه شده در ایران قابل مقایسه نیست. آلو خشک مناسب بازار داخل را که به نام آلو بخارا نیشابور باشد با نام آلو بخارا ممتاز پارس فراور خریداری نمایید. قیمت آلو بخارا آفتابی نیز در کنار آلو بخارا دودی از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان فروش و بازرگانی قابل استعلام است.

قیمت آلو بخارا درجه یک در انواع زیر قابل تأمین است: ( لازم به یادآوری است در اینجا منظور از آلو بخارا آلو بخار داده شده گوگردی با اصطلاحاً گوگردی است که متناسب با استاندارد مجاز و جهت ماندگاری بیشتر تولید می شود)

 • آلو شوقانی
 • آلو ممتاز
 • آلو حاج حسنی
 • آلو کبرایی
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو طرقبه
 • آلو شمس

حال بدانیم آلو برقانی چیست؟

امروزه ما انواع آلو خشک سیاه و آلو خشک زرد که با پوست خشک شده اند را با نام آلو برقانی سیاه و آلو برقانی زرد معرفی می کنیم. لازم به یادآوری است که این نام تنها یک نام گذاری است و هیچونه ارتباطی به خرید از برقان ندارد. امروزه منطقه برقان در استان البرز تنها فروشنده آلو است و بیشترین حجم آلو خشک این منطقه از مراغه محل تولیدی آلو خشک پارس فراور تأمین می شود.

قیمت آلو خشک سیاه برقانی و طلایی در انواع مختلف کیفیت از انواع آلو بخارا نیشابور ارزان تر هستند. جهت استعلام قیمت آلو خشک با شماره تماس درج شده در پایین این مطلب جهت ارتباط با کارشناسان فروش استفاده نمایید.

قیمت آلو بخارا نیشابور

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور در بازرگانی های معتبر ایران که به صورت مستقیم …

بازار آلو ایران