خانه / آلو بخارا / خرید آلو بخارا زرد همدان

خرید آلو بخارا زرد همدان

خرید آلو بخارا زرد همدان به صورت اینترنی سبب گسترده تر شدن سطح معاملات آن ها شده است. این محصولات خوشمزه در بسته بندی های متنوعی در بازار ها ارائه می گردند و برخی به منظور صادرات وارد معاملات می گردند.

آلو بخارا از جمله دارو های گیاهی در کشور ما است  که پزشکان طب سنتی آن ها را تجویز می کنند. آلو بخارا در شهر های زیادی از کشور ما تولید و در کارخانه های تولیدی بسته بندی می گردند. خرید آلو بخارا را درسراسر کشور ما با توجه به تنوع بسته بندی ها می توان انجام داد.

انواع آلو بخارا

شما می توانید در فیلم زیر یکی از باغات آلو بخارا که توسط بازرگانی پارس فراور هر ساله جهت تولید آلو خورشتی بخارایی استفاده می شود را ملاحظه بفرمایید.

رنگ انواع آلو بخارا

در خرید آلو بخارا با نمونه های متفاوتی مواجه می شویم و این آلو ها علاوه بر این که از نظر درجه کیفی با هم تفاوت دارند رنگ آن ها نیز فرق می کند. رنگ آلو بخارا بر اساس رنگ آلو های تازه می باشد که در بازار های تره بار فروشی می توان به تنوع رنگی شان پی برد. در این قسمت آلو بخارا ها را در قالب رنگ های مختلف بیان می کنیم تا در موقع خرید اطلاعات داشته باشید:

  • آلو بخارا سیاه
  • آلو بخارا زرد
  • آلو بخارا قرمز
  • آلو بخارا طلایی

آلو بخارا همدانآلو بخارا سیاهانواع آلو بخارا

بسته بندی آلو بخارا زرد همدان

آلو بخارا زرد همدان با توجه به سطح کیفی عالی که دارد توانسته است بازار های زیادی را با خود همگام کند. بنابراین شرکت های تولیدی بسیاری به فکر تولید و بسته بندی این محصولات افتاده اند. هر کدام از این تولیدی ها آلو بخارا ها را در بسته بندی هایی خاص سورتینگ می کنند. چند نمونه از روش های بسته بندی را در این قسمت بیان می کنیم تا در موقع خرید دچار سر در گمی نشوید:

  • ظروف یسته بندی پلاستیکی
  • ظروف بسته بندی یکبار مصرف درب دار
  • ظروف یکبار مصرف بدون درب
  • نایلون های محکم با طراحی های مختلف
  • ظروف آلومینیومی

بسته بندی آلو بخارا

خرید آلو بخارا زرد

خرید آلو بخارا را به مشتریان عزیز توصیه می کنیم به صورت اینترنتی انجام دهند. در این روش معاملاتی افراد می توانند تنوع محصولات را به طور کامل مشاهده نمایند. در مرحله بعد به صورت غیر حضوری و بدون صرف وقت و یا هزینه ای اضافی می تواند نیاز  خود را در سطح کلی و جزیی بر طرف نمایند.

خرید آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور در بازرگانی های معتبر ایران که به صورت مستقیم …

بازار آلو ایران