خانه / آلو بخارا / قیمت روز آلو بخارا خرو

قیمت روز آلو بخارا خرو

قیمت روز آلو بخارا تابع فصل برداشت و عرضه آن می باشد. یکی از مراکز عمده عرضه آن در شهر خرو می باشد و قیمت آن در فصل خود بسیار مناسب می باشد.

آلو بخارا خرو

شهر خرو در دشت نیشابور واقع شده است و به خاطر اقلیم نیمه کوهستانی که دارد، برای پرورش انواع ارقام آلو بسیار مساعد است. از زمان های گذشته این شهر یکی از بزرگترین عرضه کنندگان آلو ایران بوده است. در این شهر آلوهای بسیار مناسبی مانند کبرایی، حسنی، بخارا، شمس، طرقبه و … در حجم های عمده عرضه می گردد.

خرید آلو خرو

قیمت روز آلو بخارا

قیمت روز آلو بخارا از آنجا که خود بومیان به فراوری آلو خشک نیز دست می زنند، مناسب است اما در مدت فصل پاییز تا زمستان دارای نوسناتی است که به دلیل تغییر تقاضای بازار و صادرات آن پیش می آید.

تقاضای خشکبار آن بیش از ارقام تازه آن می باشد و دلیل آن نیز عرضه بسیار زیاد آن است. اما این آلو طرفداران خشکبار زیادی دارد.

قیمت آلو بخارا درجه یک خورشتی همواره به بالا بودن قیمت آن نیست. بسته بندی آلو خورشتی و همچنین کیفیت دستچین بودن آلو خشک خورشتی موجب می شود تا خرید آلو بخارا با قیمت مناسب باشد. آلو بخارا درجه یک ممتاز پارس فراور از انواع آلو خشک خورشتی این شرکت است که به خوبی مشتریان خود را در ایران و بازار سایر کشورها دارد.

آلو بخارا آفتابی و طلایی

جالب اینجاست که بسیاری از خریدارانی که آلو بخارا را در انواع آلو آفتابی و آلو طلایی تهیه می کنند، بهترین کیفیت آلو بخارا آفتابی و طلایی را از هم تشخیص نمی دهند.

آلو بخارا آفتابی آلویی است که نگهدارنده ندارد و رطوبت آلو خشک آن نیز پایین است. از آنجا که آلو خشک آفتابی با رطوبت بسیار پایین تنها در مصرف غذاهای خورشتی کاربرد پیدا می کند و مشتریان برای خرید آلو آفتابی می توانند از آلو آفتابی خشک پارس فراور نیز استفاده نمایند.

آلو بخارا طلایی پارس فراور با رعایت موارد بهداشتی جهت افزایش طول عمر ماندگاری کمی گوگرد پوشش دهی شده است.

فروش ویژه آلو بخارا

فروش ویژه آلو بخارا

در طول سال بازرگانی هایی که ارتباطات تجاری خوبی دارند، به خوبی می توانند ارقام آلو خشک بخارا محصول شهر خرو و سایر شهرهای دشت نیشابور را خریداری کنند. این امر مستلزم ارتباط تجاری با بازرگانی هایی است که نمایندگان مقیم در این شهرها دارند. بازرگانی هایی مانند پارس فراور به صورت تخصصی در حوزه آلو مشغول به فعالیت مستمر هستند.

قیمت روز آلو بخارا

آیا قیمت آلو بخارا خرو با سایر آلو بخارا ها متفاوت است؟

امروز واقعیتی را صادقانه می گوییم که روستای خرو تنها تولیدکننده آلو بخارا در ایران نیست. قیمت آلو بخارا متفاوت است. تولیدکنندگان آلو بخارا در شهر خرو مزیت نیروی انسانی ارزان قیمت را دارند.

قیمت روز آلو بخارا پارس فراور را از ما بخواهید. این سایت اینترنتی به صورت کامل در ساعات اداری اقدام به پاسخگویی و انجام معاملات عمده کاری خرید و فروش آلو خشک می کند.

عواملی که موجب شهرت آلو بخارا خرو است:

  • قیمت ارزان آلو در این شهر
  • نزدیکی روستای خرو به سایر روستاها و شهرهای تولیدکننده انواع آلو تازه
  • دستمزد پایین مردم که در منزل خود اقدام به پوست گیری آلو می کنند.
  • قدمت تولیدکنندگان و فروشندگان آلو خرو در سالهای گذشته
  • خرید مستقیم صادرات آلو به پاکستان از این شهر
  • ارتباط خوب کسبه و تولیدکننده این شهر با سایر باغداران شهرهای دیگر

قیمت آلو بخارایی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور در بازرگانی های معتبر ایران که به صورت مستقیم …

بازار آلو ایران