خانه / آلو / قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی که یکی از ارقام آلو است که میوه ای گرد و شیرین به رنگ قرمز دارد و نهال این میوه به سرما مقاوت زیادی نشان می دهد، مناسب است. با قیمت مناسبی در فصل برداشت در هر سال فروخته می شود.
آلو در ارقام مناسب و متنوعی وجود دارد و میوه آلو استنلی یکی از ارقام آلو می باشد که دارای رنگی قرمز بوده و میوه ای شریرین دارد. از خصوصیات این نهال این است که در برابر سرمای شدید مقاومت زیادی از خود نشان می دهد بنابراین به راحتی می توان در مناطق سرد نهال آلو استنلی را پرورش داد و میوه مناسبی که از آن حاصل می شود دارای طعمی مطلوب می باشد. شرایط نگهداری و پرورش این گیاه باید مناسب باشد و به درستی آبیاری شده و از گزند حضراتی که به آن حمله می کنند در امان بماند میوه حاصل از آن دارای طعمی مطلوب و خوب خواهد شد و یک میوه شیرین و خوشمزه از آن حاصل می شود.

قیمت انواع آلو

قیمت انواع آلو مانند آلو استنلی و انواع دیگر از آلو با یکدیگر متفاوت می باشد و می توان طعم های مناسبی از این مویوه مرغوب و خوش طعم را مشاهده کرد و انواع آلو به صورت عمده نیز خرید و فروش می شود و در فصل مناسب که این میوه در مقدار بیشتری در بازار مصرف وجود دارد و از باغات برداشت می شود قیمت متعادل تری برای میوه آلو وجود خواهد داشت و در این زمان از ارقام مختلف آن می توان محصولاتی مناسب و خوب تهیه کرد.

آلو استنلی

منبع: سایت آلو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شوقانی

فروش عمده آلو شوقانی درشت هسته جدا

آلو شوقانی درشت هسته جدا در مراکز فروش مربوطه به صورت عمده عرضه با قیمت …

بازار آلو ایران