خانه / آلو / فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور ارقام مختلف محصولات در بازار خشکبار شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و … با حجم بسیار خوبی انجام می شود. آلو شوقانی از انواع آلو خورشتی اعلا نیشابور و منطقه خراسان است.

رنگ طلایی این آلو به اضافه طعم شیرین و همچنین مزیت هسته جدا بودن آلو خشک آن برای یک خریدار همگی باعث شده تا رقابت بر سر خرید آن هر ساله بسیار زیاد باشد.

نهال آلو شوقانی در همین شهر پرورش می یابد و محصول آن بسیار کم برای بازارهای تازه خوری میوه و تره بار عرضه می شود. بیشترین مصرف آلو شوقانی برای انواع آلو خورشتی به صورت تیزابی و دودی است.

آلو خورشتی نیشابور

فروش آلو خورشتی

آلو خورشتی نیشابور در ایران شهرت بسیاری دارد و بسیاری از کسبه و تجار بازار به خوبی می دانند که هر سال با شروع فصل تابستان می توان در حجم عمده سفارش خرید و تهیه آلو خورشتی در انواع ارقام بخارایی، آلو شوقانی، آلو کبرایی، آلو حاج حسنی، آلو طرقبه، آلو شمس و … را در نمایندگی مقیم شهرستان نیشابور به صورت مستقیم انجام داد.

اما آنچه اهمیت سفارشات عمده صادرات آلو خشک از نیشابور به سایر کشورها را میطلبد، موضوع انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی آلو است.

آلو نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور هر ساله یکی از پر فروشترین ها در بازار خشکبار ایران است. از این جهت قیمت تمام شده انواع آلو خورشتی پوست گیری شده در این منطقه نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و برای تمام مناطق ایران با نرخ پایه محاسبه می گردد.

هدف از فروش عمده در مجموعه پارس فراور، افزایش حجم فروش و ثبات قیمتی است. کیفیت محصولات سورتینگ شده که پیش از این برای سایر کشورهای اروپایی و عربی حاشیه خلیج فارس کار شده است همگی نشان از مرغوبیت آلو اعلا نیشابور است.

همچنین ویژگی آلو خورشتی منطقه خراسان که پوست گیری می شود از مزایای دیگری است که مشتریان را بیشتر به سمت خرید آن سوق می دهد.

فروش آلو خورشتی

محصولات فروشگاه خرید اینترنتی آلو خورشتی

خرید اینترنتی آلو خورشتی در انواع مختلفی از در این سایت انجام می شود که از جمله محصولات فروشگاه خشکبار شرکت پارس فراور است. ویژگی آسان پرداخت در این سایت یکی از روش های مورد پسند در مجموعه پارس فراور است.

قیمت آلو خشک خورشتی بیشتر از قیمت آلو بخارا تازه منشأ می گیرد. با این حال سایر هزینه های جاری کارگاه تولیدی نیز در تعیین قیمت روز آلو خشک تعیین کننده است.

شما می توانید برای استعلام قیمت روز آلو خشک به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز با راه های ارتباطی که در سایت آمده است با مسؤل فروش شرکت پارس فراور ثبت سفارش داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خورشتی

خرید آلو خورشتی ملس بخارایی

امکان خرید آلو خورشتی ملس بخارابی به صورت مستقیم از کارخانه جات تولید این محصول …

بازار آلو ایران