خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارا در بازار خشکبار سال 99

قیمت آلو بخارا در بازار خشکبار سال 99

با توجه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در ابتدا سال 99 که جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری ویروس کرونا الزامی است، مشتریان گرامی بهتر است با تغییر الگو خرید، قیمت آلو بخارا در بازار خشکبار سال 99 را از کارشناسان فروش و بازرگانی استعلام نمایند و سپس با دریافت فاکتور شرکتی با اطمینان در شهر خود به صورت غیر حضوری خرید کنند.

در سال 99 شما می توانید با قیمت آلو بخارا سال 98 خرید کنید. قیمت آلو خشک در انواع مختلف قابل استعلام و خرید است.

خرید از مرکز فروش آلو بخارا نیشابور

قیمت آلو بخارا در بازار

مرکز فروش آلو بخارا نیشابور برای خرید مشتریان و عمده کاران خشکبار شرایط خرید حداقل 50 کیلوگرم را در نظر گرفته است.

لازم است بدانید شما می توانید برای خرید عمده و تناژ محصولات آلو خشک پارس فراور ، پس از مطالعه انواع آلو خشک تولیدی سال 99 این شرکت آلو بخارا خورشتی و آجیلی با کیفیت مطمئن اقدام نمایید.

بهترین آلو خشک عرضه شده در این شرکت با قیمت رقابتی تمامی عرضه کنندگان خشکبار برابری و حتی در برخی موارد منحصر به این شرکت است.

بعنوان مثال آلو بدون هسته محصولی جدید در شرکت پارس فراور است که با انجام فرایند هسته گیری توسط پرسنل این شرکت در شرایط کاملاً بهداشتی برای مشتریان ارائه می شود.

قیسی آلو خشک بسیار خوشمزه و لذیذ است و شاید یکبار امتحان کردن آن در فروش ویژه و افزایش حجم سفارشات مشتریان شما معجزه ای به وجود آورد.

همواره در خرید محصولات جدید و بی رقیب پیش قدم باشید.

خرید آلو بخارا عمده و فروش مجازی در شهر شما

قیمت آلو بخارا در بازار

شما که عمده کار خشکبار در شهر خود هستید، برای خرید آلو بخارا عمده بهتر است از یک مرکز آلو بخارا مطمئن که پیشینه طولانی نیز دارد اقدام به خرید کنید. در این شرایط مشتریان گرامی می توانند در شهر خود و با قیمت مناسب بار را دریافت کنند.

بسته بندی کارتنی مطمئن و آلو خشک بخارایی با گوشت مناسب و سورتینگ شده بنا به درخواست مشتری از مزایای این نوع خرید از محصولات شرکت پارس فراور است.

انواع آلو خشک زیر به صورت بخارایی قابل فروش هستند:

 • آلو شوقانی
 • آلو رسمی
 • آلو ممتاز
 • آلو طرقبه
 • آلو کبرایی
 • آلو برقانی
 • آلو کالیفرنیا

آلو بخارا پارس فراور اولین در عرضه تخصصی انواع واریته های آلو خشک ایران می باشد.

آخرین قیمت آلو بخارا تحویل نیشابور

قیمت آلو بخارا در بازار

از آنجا که قطب تولید آلو بخارا پارس فراور شهرستان نیشابور است، مشتریان گرامی می توانند آخرین قیمت آلو بخارا را تحویل نیشابور و به صورت عمده استعلام نمایند. آلو خشک مناسب مشتریان بازار داخل، با حساسیت و کیفیت سورتینگ بیشتری عرضه می شود.

آلو بخارا از جمله محصولات ایرانی است که کیفیت آلو بخارا صادراتی به پاکستان از کیفیت آلو بخارا عرضه شده به شما مشتری گرامی ایرانی بعضاً پایین تر است و این ذات تجارت این محصول در برخی کشورهاست.

تفاوت آلو بخارا با آلو خورشتی های سایر در ظاهر و رنگ است. طعم ملس و لذیذ این آلو خشک در تمامی شهرها مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین آلو آفتابی نیشابور را به مشتریانی که شرایط فروش خوب آلو خشک در بازه زمانی کوتاهی را دارند را پیشنهاد می کنیم. ماندگاری آلو خشک آفتابی 8 ماه است.

خرید اینترنتی آلو بخارا در انواع مختلف

قیمت آلو بخارا در بازار

اگرچه که فصل آلو بخارا تازه اواخر بهار و با شروع تابستان به اوج خود می رسد، اما برای شما مشتریان گرامی که قصد خرید اینترنتی آلو بخارا در انواع مختلف دارید باید بدانید شرکت پارس فراور با ظرفیت بیش از 300.000 تنی در ارقام مختلف آلو خشک در تمام سال پذیرای سفارشات شما خواهد بود.

شما که با برند های معتبر اقدام به بسته بندی گرمی الو خشک نیشابور می کنید نیز می توانید مانند سایر مشتریان ما چون سحرخیز، خشکپاک و … اقدام به خرید عمده و بسته بندی با نام و برند خود کنید.

مزیت خرید اینترنتی آلو بخارا چون سایر ارقام در این روزها بیش از پیش احساس می شود. این در حالی است که قیمت آلو بخارا در بازار برخی شهرها از قیمت خرید اینترنتی آلو خشک سایت مرکز آلو ایران بیشتر نیز بوده است!

قیمت آلو بخارا تازه در سال 99 جهت خشکبارکاران

قیمت آلو بخارا در بازار

حال که با شروع سال 99 خشکبارکاران و تولیدکنندگان انواع آلو خشک بدون پوست و با پوست قصد خرید عمده دارند، می توانند برای این امر با همکاری شرکت پارس فراور و کارشناسان فروش و بازرگانی اقدام به خرید مستقیم از کشاورزان نمونه این واحد صنعتی کنند.

قیمت آلو بخارا تازه نیز به صورت اجاره باغات و برداشت توسط کشاورزان نمونه با کیفیت مطلوبی انجام می شود.

قیمت آلو بخارا درجه یک چند است ؟

حال شاید برای شما این سؤال مطرح باشد که قیمت آلو بخارا درجه یک چند است؟ عمده کار عزیز می داند که در حوزه خشکبار جا برای ارتقا کیفیت همواره وجود دارد. در کارگاه سورتینگ آلو خشک پارس فراور ، پرسنل سورتینگ با توجه به کیفیت مد نظر سفارش مشتری آلو بخارا را درجه یک آماده سازی می کنند.

قیمت آلو بخارا با نام آلو رسمی تا آلو ممتاز متغیر است. مراحل زیر را برای تولید آلو خشک بخارایی در نظر داشته باشید:

 • برداشت آلو بخارا تازه
 • پوست گیری و خشک کردن آلو بخارا
 • سورتنیگ آلو بخارا با هدف جداسازی آلو خشک هسته نما و کم گوشت
 • دستچین سازی آلو خشک با هدف یک قالب کردن آلو خشک

قیمت آلو آفتابی خشک

قیمت آلو بخارا در بازار

قیمت آلو بخارا در مشهد و تهران شاید کمی متفاوت باشند. چرا که مناطق ییلاقی زیادی در اطراف مشهد مانند نیشابور هستند که کیفیت آلو مطلوبی دارند و هر ساله برای خرید آلو آفتابی نیشابور در مشهد معاملات بسیار خوبی شکل می گیرد.

قیمت آلو بخارا در بازار تهران مانند بازار مولوی شاید بسیار پایین باشد، اما اگر یکبار امتحان کرده باشید شاید از موارد زیر کمی پی برده باشید:

 • قدرت تأمین تناژ پایین و واسطه بودن اکثریت فروشندگان آلو
 • کیفیت متفاوت هر بار آلو خشک موجود
 • متفاوت بودن کیفیت آلو خشک زیر و بالا کارتن
 • محدودیت در تنوع آلو خشک موجود
 • دو رنگ بودن برخی از بارهای آلو خشک

اگر شما خریدار آلو خورشتی سیاه هستید ، باید ارقام زیر را به شما پیشنهاد کنیم:

 • آلو بخارا آفتابی
 • آلو آفتابی طرقبه سبز
 • آلو برقانی
 • آلو سیاه مراغه
 • آلو سیاه شابلون
 • آلو سیاه کهربا

قیمت آلو برقانی از انواع آلو بخارا به مراتب پایین تر است. عمده دلیل این مسأله هزینه کارمزد پوستگیری و افت بیشتر تولید آلو خشک بدون پوست در مجموعه پارس فراور است.

حال وقت آن رسیده تا شما تصمیم مد نظر خود را بگیرید. با مشاوران فروش ارتباط تلفنی بگیرید و براحتی آنچه که نیاز دارید را خواهید داشت.

قیمت آلو بخارا در بازار

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور

خرید عمده آلو بخارا خشک نیشابور در بازرگانی های معتبر ایران که به صورت مستقیم …

بازار آلو ایران