خانه / آلو / خرید آلو تازه و خشک

خرید آلو تازه و خشک

خرید آلو تازه و خشک در انواع کیفیت و تناسب با نظر مشتری در بازار رونق دارد و انواع خشک و تازه آلو هر یک خواص خود را دارند. البته که پس از خشک شدن کمی تازگی را از دست می دهند؛ اما بسیاری خواص آلو مانند داشتن مقادیر قابل توجهی پتاسیم را دارا هستند.
آلو دارای ارقامی گوناگون می باشد که ارقام سیاه و زرد آلو هر دو برای تازه خوری و خشک کردن به عنوان خشکبار مناسب می باشند. اگر آلو باکیفیت باشد و کرم خوردگی نداشته و هنگام پرورش درختان آن از هر گونه آفات و بیماری های گیاهی در امان مانده باشند برای تازه خوری و استفاده خشکباری بسیار مناسب می باشند. مصرف میوه آلو با هر رقمی که باشد بسیار توصیه می شود و هر نوعی که در دسترس باشد و هر رقمی که در بازار موجود خرید و فروش شود برای استفاده روزانه مناسب است. برای بهره مندی از خواص هر میوه ای بهتر است که به طور مدام از آن استفاده شود تا خواص مفید خود را به بدن منتقل کند.

خرید آلو

خرید آلو

خرید آلو تازه و همچنین آلو خشک خورشتی نیاز به تبحر خاصی ندارد و انتخاب ارقام آن کاملا به صورت سلیقه ای و دلخواه مشتری می باشد و تفاوت ظاهری در اقسام مختلف آن دیده می شود. هر گونه سلامتی ظاهری در انواع آلو می تواند نشان دهنده کیفیت میوه باشد و هر اندازه ای که کمتر از مواد شیمیایی برای گیاه استفاده شده باشد میوه سالم تر می باشد. ارقام آلو زرد که پس از گوجه سبز به برداشت می رسند اگر به خوبی آفت زدایی نشده باشند به راحتی میوه های کرم خورده تولید می کنند. از این جهت شناسایی باغات با محصولات با کیفیت برای بسیاری از خریداران دغدغه بزرگی است که این امر در بازرگانی هایی که به صورت تخصصی در این حوزه ها مشغول هستند، به صورت عمده قابل انجام شده است.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

انواع آلو خشک

صادرات آلو خشک طلایی بخارا به هند

آلو خشک بخارا به صورت کارگاهی و در شرایط کاملاً بهداشتی به شیوه های آفتابی …

بازار آلو ایران