خانه / آلو / خرید و فروش آلو جنگلی ترش

خرید و فروش آلو جنگلی ترش

هر ساله در فصل بهار باغات ایران مملو از میوه های تابستانه لذیذ می شود. یکی از ارقام بسیار پر کاربرد در بازار میوه ها، آلو است. فروش آلو جنگلی ترش که رنگ و طعم خاص و جذابی دارد، توسط عمده کاران خشکبار و میادین میوه و تره بار با قیمت بسیار خوبی قابل خرید شده است.

آلو جنگلی را باید از ارقام با کیفیت آلو در ایران دانست که بیشتر برداشت آن در باغات غرب ایران و استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان و چهارمحال و بختیاری پرورش می یابد. برای معاملات عمده بسیاری از خریداران از صنف خشکبار کاران هستند. آلو خشک خورشتی هر ساله یکی از پر کاربردترین انواع فراورده های خشکباری در ایران است. آلو ترش جنگلی نیز از انواع آلویی است که به خاطر رنگ سیاه و همچنین قرمز و طعم ترش آن در صنایع دیگری از جمله لواشک سازی و ترشک سازی نیز کاربرد دارد.

آلو جنگلی

فروش آلو جنگلی

فروش آلو جنگلی هر ساله در حجم بسیار خوبی از سوی کشاورزان تولید می شود. اما آنچه قیمت گذاری آلو جنگلی را تعیین می کند، کشش بازار نیز می باشد. یکی از انواع بسیار مرغوب آلو ترش را باید آلو جنگلی دانست. آلو جنگلی را هم با پوست و هم بدون پوست فراوری و خشک می کنند که البته انواع با پوست آلو خشک خورشتی مرسوم تر و بیشتر مورد استقبال است. همچنین در فراورده های جدید ترشک سازی نیز از انواع آلو جنگلی می توان استفاده کرد. البته در سایر کشورها امروزه از انواع آلو جنگلی به خاطر طعم ترش آن در تولیدات پوره آلو و همچنین لواشک آلو بسیار استفاده می شود.

منبع: سایت آلو بخارا ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شوقانی

فروش عمده آلو شوقانی درشت هسته جدا

آلو شوقانی درشت هسته جدا در مراکز فروش مربوطه به صورت عمده عرضه با قیمت …

بازار آلو ایران