خانه / آلو / قیمت آلو سیاه و آلو قرمز

قیمت آلو سیاه و آلو قرمز

آلو سیاه و انواع آلو قرمز از ارقام و گونه های متنوع و خوش طعم آلو می باشند که در بازار فروش این محصولات در فصل مناسب شاهد فروش با قیمت های متنوعی می باشیم.
قیمت های مختلفی برای انواع ارقام آلو در نظر گرفته می شود و انواع آلو سیاه و آلو قرمز نیز دارای قیمت های متنوعی می باشند و در این بین می توان گفت که چون میوه آلو میوه ای پرخاصیت و پرکاربرد است با توجه به رقمی که دارد و همین طور کیفیتی که این میوه دارد در قیمت های متفاوتی به فروش می رسد و حتی میوه آلوچه نیز قیمتی متفاوت از این دو نوع آلو دارد. هر اندازه که کیفیت میوه ای بیشتر باشد و در زمان پرورش میوه در شرایط مناسب تری قرار گرفته باشد و همه شرایط لازم برای کاشت و پرورش میوه در حد مناسبی در نظر گرفته شوند میوه دارای طعم مناسب تری بوده و از نظر اندازه رشد بهتری دارد و در نتیجه شاهد افزایش قیمت میوه خواهیم بود. قیمت آلو سیاه و آلو قرمز نیز با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای پرورش و طعم مناسب و اندازه خوب آن مشخص می گردد و به بازار فروش برای مشتری ارائه می شود.

قیمت آلو سیاه

قیمت آلو قرمز

هر نوعی از میوه را که در نظر بگیرید دارای قیمتی منحصر به خود می باشد اما در این بین یک اشتراک وجود دارد که در زمان نوبرانه میوه ها با قیمتی کمی بالاتر در بازار وجود دارند و زمانی که فراوانی میوه های تابستانی و زمستانی بیشتر می شود قیمت کم کم کاهش پیدا کرده و متعادل می شود. قیمت آلو قرمز هم در ارقام خوب و باکیفیت در تابستان دارای تنوع می باشد و می توان این میوه خوب و پرکاربرد را از باغات و یا از انواع میوه فروشی ها خریداری کرد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران