خانه / آلو / خرید آلو بخارا به صورت عمده اینترنتی

خرید آلو بخارا به صورت عمده اینترنتی

خرید آلو بخارا که بیشتر به صورت عمده تجارت می شود، امروزه با توسعه تجارت الکترونیک به صورت اینترنتی نیز قابل انجام شده است. کافی است از انواع فراوری آلو بخارا مطلع باشید تا بتوانید در خرید آلو بخارا در حجم عمده اقدام نمایید.

خرید آلو بخارا که هر ساله برای آن به صورت خرد و عمده قابل انجام است، از طریق بازرگانی ها و همچنین اشخاص و کشاورزان به صورت کف بازاری و همچنین تجاری قابل انجام است. کسانی که به تجارت آلو در حجم عمده اقدام می کنند، توان تأمین حجم بالایی از انواع آلو خورشتی از جمله آلو بخارا را دارا هستند. علی رغم آن امروزه به صورت اینترنتی شما می توانید خدمات سورتینگ و دستچین کردن باری جهت آماده سازی خرید آلو بخارا به صورت سفارش صادراتی را نیز درخواست کنید. هر ساله حجم بسیار زیادی از آلو را که بیشتر با نام بخارا شناخته شده اند برای تهیه آلو خشک خورشتی برداشت و اقدام به فراوری توسط کارگاه های کشاورزی می کنیم.

آلو بخارا طعم شیرینی دارد و از آن در غذاهای خورشتی ایرانی به صورت آلو خشک تیزابی و یا آفتابی اقدام می گردد. البته کسانی که طعم های ترش آلو را در خورشت خود می پسندند می توانند به سمت خرید آلو حاج حسنی، آلو برقانی، آلوچه ترش جنگلی و … نیز بروند.

خرید آلو بخارا

سایت اینترنتی آلو ایران نیز چندین سال است که در زمینه فروش ارقام آلو تازه و خشک به صورت تجاری اقدام به ارائه بهترین انواع آلو بخارا و آلو خورشتی کرده است. علاوه بر انواع آلو خورشتی رسالت معرفی انواع آلو تجاری دیگری مانند آلو دامسونز، آلو کهربا، آلو شابلون، آلو کالیفرنیا، آلو سانتاروزا، آلو گرین گیج، آلو گلدن دراپ و بسیاری دیگر از واریته های آن را نیز در بین علاقمندان به تجاری سازی ارقام پر طرفدار آلو در جهان آماده سازی کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران