خانه / آلو / خرید انواع آلو طرقبه

خرید انواع آلو طرقبه

آلو طرقبه نوعی آلو می باشد که دارای ارقام نیشابوری و خراسانی می باشد که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود دارد و می توان نوع دلخواه آن را خریداری کرد.
آلو طرقبه یکی از انواع آلو در ارقام مختلف می باشد که ویژگی های مخصوص به خود را مانند انواع دیگر از میوه دارد و با نام های مختلفی می توان انواع آن را شناخت و به دو نوع نیشابوری و خراسانی شهرت دارند و طعم متفاوتی برای آنها وجود دارد و بسته به سلیقه هر فردی به فروش می رسند. انواع آلو طرقبه برای مصارف خاصی کاربرد دارند و برای انواع غذا نیز می توان از آنها در شکل های مختلف استفاده کرد. میوه آلو طرقبه در انواع خشک و تازه برای سلامتی بدن مفید بوده و مانند سایر انواع آلو خواص زیادی دارد و می توان از این میوه در شکل های مختلف برایغذاهایی مانند خورشت های مختلف و مرغ و غیره به صورت سلیقه ای استفاده کرد.

آلو طرقبه

خرید آلو طرقبه

خرید آلو طرقبه با توجه و ویژگی های آلو شناخته می شود و برخی از انواع آن زرد و برخی قرمز هستند و هرکدام طعم خود را دارند و کاربردهای مختلف برای آنها وجود دارد و برخی از انواع زرد آن به دلیل درشت بودن استقبال بیشتری می کنند و برخی دیگر با توجه به طعم انواع قرمز رنگ آن توجه به خرید دارند. به رهر صورت انواع آلو با هر طعمی در داشتن ویژگی های مناسب در سلامت فیزیکی بدن بسیار مفید می باشند.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران