خانه / آلو خشک / نمایندگی فروش عمده آلو خشک نیشابور

نمایندگی فروش عمده آلو خشک نیشابور

آلو خشک نیشابور هر ساله برای بسیاری آشناست و مردم بسیاری نیز خواهان آن هستند. بنابراین عمده کاران خشکبار شهرهای ایران برای کسب نمایندگی فروش عمده آلو خشک نیشابور تولیدی شرکت پارس فراور اقدام می کنند.

بهترین قیمت آلو بخارا کیلویی

فروش عمده آلو خشک

شاید شما به عنوان یک کاسب به دنبال خرید آلو خشکی هستید که بتوانید با بهترین قیمت آلو بخارا کیلویی آن را به فروش برسانید. بهتر است بدانید که قیمت آلو بخارا در شهرهای مختلف متفاوت است.

قیمت آلو خشک در انواع بخارایی و آفتابی نیز قابل استعلام روزانه از کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت پارس فراور است.

آخرین قیمت آلو بخارا در تهران

شما می توانید آخرین قیمت آلو بخارا در تهران و شهرستان خود را از ما استعلام نمایید. بسته بندی فروش عمده آلو خشک نیشابور کارتن های 5 و 10 کیلوگرم هستند.

فروش آلو خورشتی در انواع طعم ها

فروش عمده آلو خشک

در این سایت اینترنتی فروش آلو خورشتی در انواع طعم ها و رنگ ها ارائه می شود. شما می توانید در طعم های زیر انتخاب آلو خشک خورشتی داشته باشید:

  • شیرین
  • ترش
  • ملس

معمولاً فروش آلو خشک عمده در این سایت در انواع طعم ها و رنگ ها انجام می شود. برای خرید بیش از 200 کیلوگرم لطفا با کارشناسان فروش و بازرگانی ارتباط برقرار کنید. این در حالی است که قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان به صورت کف بازاری از این سایت اینترنتی بیشتر می باشد.

بزرگترین معامله فروش آلو بخارا در یزد

جالب است بدانید که در سال 1399 با وجود شیوع ویروس کرونا در ایران و دنیا بزرگترین و بیشترین حجم معامله فروش آلو بخارا در یزد انجام گرفت. تاجران خشکبار یزد با خرید عمده آلو خشک پارس فراور بهترین قیمت فروش آلو خشک یزد را به دست گرفتند.

آلو بخارا خورشتی یکی از انتخاب های آشپزان ایرانی در طباخی ها کترینگ و رستوران های غذای سنتی ایرانی است. قیمت فروش عمده آلو خشک بخارایی نیشابور را می توانید در ارتباط با کارشناسان فروش و بازرگانی کسب نمایید.

خرید اینترنتی آلو بخارا پارس فراور

فروش عمده آلو خشک

از آنجا که فروش این آلو حاشیه سود بسیار خوبی نیز برای فروشندگان آن در بردارد بازرگانی های بزرگ کشور که در این زمینه فعالیت دارند به صورت ساختار نمایندگی فروش به عرضه عمده انواع آن اقدام می کنند. آلو در شهرستان نسشابور و روستاها و شهرهای اطراف آن بسیار زیاد است به طوری که انواع زیر عرضه می شود:

  • آلو حاج حسنی،
  • آلو بخارا،
  • آلو طرقبه،
  • آلو کالیفرنیا،
  • آلو شمس
  • آلو کبرایی و …

بیشتر به صورت خشکبار در محل کارگاه های این شهرها تهیه و به صورت عمده و از طریق نمایندگی ها در سایر شهرها و کشورها عرضه می شود.

فروش عمده آلو خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

صادرات آلو خشک

صادرات آلو خشک مرغوب ایران

صادرات آلو خشک با بهترین کیفیت در ایران انجام می شود و این کار مستلزم …

بازار آلو ایران