خانه / آلو / قیمت آلو خشک در بازار عمده فروش

قیمت آلو خشک در بازار عمده فروش

قیمت آلو خشک در بازار که در فصول مختلف سال قابل عرضه است، به صورت عمده و با قیمت های متفاوتی آماده تحویل به مشتریان است. سایت بازار عمده فروش آلو ایران محلی برای خرید و فروش آلو خشک خورشتی تولید ایران است. البته با گسترش خرید آلو در جهان در حال حاضر انواع آلو وارداتی که در کشورهای دیگر نیز فراوری می شوند قابل تجارت بین الملل هستند.

قیمت انواع آلو بخارا و آفتابی

قیمت انواع آلو بخارا در این سایت قابل استعلام از کارشناسان فرو شو بازرگانی است. همچنین اگر خرید آلو آفتابی مد نظر شماست باید بدانید که در این سایت انواع آلو خشک آفتابی نیز با قیمت منصفانه ای ارائه می شود.

قیمت عمده آلو خشک معمولاً با احتساب هزینه خرید آلو و یا اجاره باغات آلو و هزینه کارمزد تهیه آلو خشک و به نسبت عیار و کیفیت آلو قابل تعیین می شود.

از این جهت قیمت تمام شده آلو خشک خورشتی بخارا، آلو حاج حسنی، آلو کبرایی، آلو قطره طلا، آلو طرقبه، آلو شوقانی و … متفاوت هستند که بسته به حجم سفارش فروش نیز قابل تغییر و ارائه آفر می باشد.

اگر خرید آلو خشک با قیمت مناسبی داشته باشید، برای تعیین قیمت آلو خشک در بازار تهران نیز شما عامل اصلی خواهید بود.

قیمت آلو خشک

همانطور که می بینید ظاهر انواع آلو بخارا خشک بسیار جذاب و خواستنی هستند. طوری که تمامی مشتریانی که یکبار اقدام به خرید آلو خشک بخارایی کرده اند سفارشات بعدی را نیز قرار داده اند.

شما می توانید پیش از خرید از انواع آلو خشک موجود و قیمت آنها اطلاع یابید.

قیمت آلو خشک در بازار

بعنوان مثال آلو حاج حسنی مناطقی از استان خراسان رضوی و شمالی مانند نیشابور و بجنورد که با نام های آلو بخارا، حاج حسنی، شوقانی و … شناخته می شوند معمولاً به دلیل اینکه پس از پوست گیری تبدیل به آلو خورشتی خشک می شوند.

از انواع آلو مراغه یا آلو طلا استان فارس و حتی آلو خوانسار گرانتر می شوند. با این حال بدلیل تولیدات عمده آلو خورشتی در این مناطق مذکور قیمت تمام شده بسایر معقولی برای آنها تعیین می شود که کشش بازار را پاسخگو باشد.

قیمت آلو خورشتی

شهرستان مراغه نیز انواع آلو گلدن اگ خود را به دلیل دیررس بودن و نزدیی به فصول سرد سال ترجیحاً به صورت تیزابی و دودی خشک می کنند که کیفیت بسیار خوبی دارد؛ اگرچه که به دلیل خشک شدن با پوست طعم ترش و شیرینی نیز دارد که با نام های مشابه آلو برقانی نیز از آنها یاد می شود و در خوراکی ها و غذاهای سنتی ایرانی نیز بسیار مورد استفاده هستند.

انواع قیمت آلو خشک در بازار چیست؟

قیمت آلو خشک در بازار

قیمت آلو خشک در بازار شهرهای مختلف نیز معمولاً متفاوت است و با توجه به اینکه عرضه لایه چندم زنجیره تأمین باشد نیز متفاوت است.

دسته بندی های زیر را می توان در قیمت آلو خشک مؤثر دانست:

 1. قیمت بسته بندی فروشگاهی آلو خشک
 2. قیمت آلو خشک با بسته بندی کارتنی
 3. قیمت آلو خشک به صورت فله ای
 4. قیمت آلو خشک صادراتی سوپر

قیمت آلو خشک در بازار

قیمت آلو سیاه خشک برقانی و آفتابی

شاید مشتریان زیادی باشند که برای استعلام قیمت آلو سیاه خشک هنوز تفاوت انواع آلو سیاه خشک برقانی و آفتابی را نمی دانند.

با یک تعریف ساده تفاوت را برای شما اطلاع می دهیم؛ آلو سیاه خشک آفتابی را می توان با پوست و بدون پوست نامید که عمدتاً منظور از آلو خشک آفتابی آلویی است که پوست گیری شده و رنگ سیاه حاصل برشتگ گوشت آلو را دارد.

این در حالی است که آلو خشک برقانی سیاه رنگ را با پوست خشک می کنند. آلو برقانی پارس فراور را می توانید با توجه به حجم خرید خود از کارشناسان فروش و بازرگانی ثبت سفارش داشته باشید.

آلو بخارا

قیمت آلو خشک برقانی سیاه و طلایی که برای صادرات آلو نیز فروش خوبی دارد با توجه به نیاز مخاطبان داخلی پایین تر از انواع آلو بخارا در نظر گرفته می شوند.

اما قیمت آلو خشک در بازار شهر شما با تصمیم فروش آلو خشک شما و نوع کسب و کار شما انجام می شود. شرکت پارس فراور در همکاری مشترک با شما مشتری گرامی در امر خرید آلو خشک شما مشارکت دارد.

قیمت آلو خشک

محبوب ترین آلو خشک خورشتی چیست؟

اینکه بگوییم آلو خشک فلان نام بهترین آلو است کلی گویی است. اگر ملاک را بر پرفروش بودن قرار دهیم، آلو های زیر را در سالهای اخیر می توان بهترین آلو خشک دانست:

 • آلو بخارایی خشک
 • آلو خشک حاج حسنی
 • آلو خشک طرقبه
 • آلو خشک شوقانی
 • آلو خشک شمس
 • آلو خشک طلایی
 • آلو خشک خوانسار
 • آلو خشک برقانی
 • آلو خشک سیاه
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

انواع آلو خشک

صادرات آلو خشک طلایی بخارا به هند

آلو خشک بخارا به صورت کارگاهی و در شرایط کاملاً بهداشتی به شیوه های آفتابی …

بازار آلو ایران