خانه / آلو / قیمت آلو برقان مراغه در تبریز

قیمت آلو برقان مراغه در تبریز

قیمت آلو برقانی که از محصولات بسیار مرغوب مراغه است در شهرهای بزرگ ایران از جمله تبریز انجام می شود. آلو برقان طعم ترش و شیرینی دارد و ایرانیان بسیاری خواهان خرید این نوع هستند. آلو برقانی مراغه شهرت بسیاری دارد. در تبریز انواع آلو طلا مرند و آذرشهر و آلو برقانی مراغه در حجم عمده ای هر سال تولید می شود.

قیمت آلو سیاه خشک

قیمت آلو برقان

قیمت آلو سیاه خشک در ایران در مقایسه با سایر کشورها مانند اوکراین و صربستان در حال حاضر پایین تر است.

آلو برقانی مراغه و همچنین آلوچه برقانی مراغه از محصولات پر فروشی هستند که موجب باز شدن بازارهای بسیار خوبی برای آن در سایر شهرهای بزرگ ایران نظیر تهران، مشهد، تبریز، کرمان، اصفهان و … شده است. آلو برقانی رنگ سیاهی دارد و برای تولیدات ترشک و بیشتر از آن برای استفاده در خوراک مرغ بسیار لذت بخش است.

قیمت روز آلو خشک برقانی را در فصول مختلفی از سال باید استعلام کرد چرا که در زمان های مختلف قیمت های متنوعی دارد که نشأت گرفته از استقبال بازار است. در سالهایی بوده است که آلو مراغه در فصل گرم سال خوب فروش رفته و در فصل دیگری مانند فصل سرد سال به دلیل افزایش قیمت با تعدیل و حتی رکود بازار خود روبرو شده است.

آلو برقانی

قیمت آلو خورشتی آفتابی و دودی

قیمت آلو خورشتی در انواع آفتابی و دودی را باید از مراکز معتبر استعلام کرد. اما چرا این را می گوییم؟

میزان دود گوگرد که حاصل از سوزاندن اکسید گوگرد است در بسیاری از کارگاه های سنتی حد و معیار مشخص را رعایت نمی کند. بنابراین مرکز معتبر با داشتن تیم تولید خود بر این امر نظارت کامل دارد.

آلو آفتابی نیز در صورتی که از داخل رطوبت داشته باشد در مدت زمان کوتاهی کرم می زند.

قیمت آلو برقان

در تبریز آلو خشک برقانی را بسیار استقبال می کنند و تنها انواع لوکس و درجه یک آلو برقان را که بیشتر از مراغه می آید مورد استفاده قرار می دهند.

حجم سفارشات بسیار عمده از نمایندگی های پخش در سایر شهرها مانند مشهد، تهران و اصفهان و خرم آباد نیز باعث می شود تا هر سال تولیدکنندگان آلو خورشتی مراغه حجم بسیاری از آن را برای بازار آماده سازی می کنند.

صادرات آلو برقانی نیز که یکی از انواع واریته های آلو سیاه در ایران و جهان است نیز یکی از دلایلی است که نگاه سایر کشورها را در این حوزه به ایران و شهرهای استان آدربایجان شرقی و غربی معطوف کرده است. کشورهای روسیه، اوکراین، صربستان و … از جمله بیشترین متقاضیان آلو برقان خشک سیاه هستند.

قیمت آلو برقان

آلو بخارا

آیا می دانستید آلو بخارا تازه رنگ پوست سیاهی دارد؟ بله یکی از بهترین انواع آلو سیاه در دنیا با نام Damsons plum یا آلو دامسونز که در ایران با نام آلو بخارا شناخته می شود.

اما از آنجا که آلو بخارا بدون پوست را برای تولید آلو خشک خورشتی آفتابی و دودی استفاده می کنند، مردم چندان اطلاعی از این آلو سیاه خشک ندارند.

قیمت آلو بخارا در بازار

قیمت آلو بخارا در بازار شهرهای مختلف ایران و حتی کشورهای دیگر متفاوت است. مهمترین عامل تعیین کننده قیمت آلو بخارا در ایران قیمت آلو بخارا تازه در آن فصل است.

قیمت آلو بخارا تازه

قیمت آلو برقان

قیمت آلو بخارا تازه توسط باغدار و عامل فروش آن باغ عمدتاً تعیین می شود. ویژگی بارز مرکز تخصصی آلو خشک پارس فراور در این قسمت قدرت تأمین دست اول از کشاورزان و کنار زدن دست دلالان است.

در همین لحظه که این مطلب را می خوانید امکان دارد شما یکی از باغدارانی باشید که بخواهید به صورت نقدی برداشت بارتان را به پارس فراور برسانید. برای این امر کافی است یک تماس ساده با ما بگیرید.

اما مشتری آلو شوقانی باید بداند امروز در سراسر ایران باغات آلو زرد تخم مرغی بسیاری به صورت قراردادی با پارس فراور همکاری دارند. در این پست فیلم هایی از باغات طرف قرارداد آمده اند.

انواع آلو خشک زیر در پارس فراور تولید می شوند:

  • آلو شوقانی
  • آلو بخارا رسمی
  • آلو بخارا ممتاز
  • آلو حاج حسنی
  • آلو شمس
  • آلو کبرایی
  • آلو کالیفرنیا

قیمت آلو برقان

قیمت آلو خورشتی در تهران به عنوان بزرگترین شهر ایران در مناطق مختلف متفاوت است. اما کسی که نماینده پخش مواد غذایی در تهران باشد، قیمت روز آلو بخارا را به صورت عمده استعلام می نماید و اقدام به خرید می کند.

قیمت آلو بخارا در بازار به عنوان یک فاکتور مهم برای خریداران آلو خشک است. قیمت آلو بخارا در مقیاس عمده به صرفه تر از خرده فروشی است.

طرح مشارکت در تولید آلو خشک خورشتی برای مشتریانی که قدرت سرمایه گذاری بیشتری دارند همواره در پارس فراور برقرار است.

این طرح در بهار هر سال اعلام می شود و مشتریانی که به صورت سفارشی در طول سال بیش از یک تن آلو خشک خورشتی نیاز دارند، می توانند از اجاره باغ و با پرداخت هزینه کارمزد تولید اقدام به خرید عمده کنند.

قیمت آلو بخارا آفتابی عمده

قیمت آلو برقان

قیمت آلو بخارا آفتابی که به صورت عمده خریداری شود در مشهد در تابستان سال 98 برای هر کیلوگرم بین 26 تا 48 هزار تومان متغیر بوده است. این در حالی است که شما برای خرید دقیق آلو بخارا آفتابی بهتر است در لحظه با ما ارتباط بگیرید و استعلام قیمت روز داشته باشید.

در پارس فراور فرصت های خرید جشنواره ای نیز وجود دارد. در جشنواره خرید زمستانی و یا مناسبت های دیگر تخفیفات با درصدهای بسیار خوبی برای مشتریان ارائه می شود.

این در حالی است که قیمت آلو برقان مراغه و مرند نیز با توجه به تفاوت ظاهر و رنگ سیاه و زرد آنها نیز که مشتریان خاص خود را دارد، متفاوت هستند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو خورشتی

فروش عمده بهترین آلو خشک بخارایی خورشتی

آلو خشک بخارایی خورشتی به جرأت بهترین نوع خشکبار آلو است که برای فروش عمده …

بازار آلو ایران