خانه / آلو بخارا / قیمت انواع آلو بخارا خورشتی نیشابور بصورت عمده | تولید شرکت پارس فراور

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی نیشابور بصورت عمده | تولید شرکت پارس فراور

برای اطلاع از لیست قیمت انواع آلو بخارا خورشتی بصورت عمده از کارگاه تولیدی شرکت پارس فراور در نیشابور، می توانید این مطلب را مطالعه بفرمایید و سپس با کارشناسان بازرگانی و فروش ارتباط بگیرید. سفارش خرید شما حداکثر ظرف 24 ساعت ارسال خواهد شد. این روزها بازار خرید و فروش آلو بخارا به خاطر قیمت مناسب آن در سال 99 بسیار داغ است.

آلو خورشتی تازه با بسته بندی کارتنی

در بازار ایران یافتن آلو خورشتی تازه در هر خشکبار فروشی کار سختی نیست. اما کیفیت آلو خورشتی ها واقعاً متفاوت هستند.

آلو پس از چیده شدن از درخت و تولید آلو خشک به صورت عمده روی سرند های چوبی است و پس از جمع آوری معمولاً توسط واسطه ها به صورت نایلونی و با کیفیت بسته بندی ضعیفی به شهر دیگری فروخته می شود.

امروزه بسیاری از مشتریان شرکت پارس فراور از بسته بندی کارتنی شرکت که آلو خورشتی را برای حمل و ارائه به مشتری آسان تر می کند اعلام رضایت دارند.

شرکت آلو خشک پارس فراور بهترین را با توجه به نیاز مشتریان آماده سازی و ارسال می کند.

قیمت عمده آلو خشک خورشتی

قیمت انواع آلو بخارا

آلو خورشتی قیمت متفاوتی دارد. این تفاوت قیمت بخاطر نوع آلو نیز می باشد.

 • قیمت آلو رسمی
 • قیمت آلو شهمیرزاد
 • قیمت آلو قرمز خشک
 • قیمت آلوچه برقانی
 • قیمت آلو خشک سانتریزه
 • قیمت آلو بخارا درجه یک
 • قیمت آلو بخارا آفتابی

عناوین بالا مواردی هستند که اگر به جستجو آنها بپردازید شاید به موارد متفاوتی از نظر قیمتی برسید.

قیمت عمده آلو خشک خورشتی قیمتی نیست که یک سایت فروش اینترنتی آلو بخارا و آلو خشک به صورت قیمت گزاف درج شده در سایت عرضه کند.

شرکت پارس فراور در مجموعه سایت های شرکت خود هیچ گاه قیمت های بالای فروش اینترنتی آلو خشک را در استراتژی خود نداشته است. خرید اینترنتی آلو خشک در انواع مختلف از مزایای خوبی است که با توجه به محدودیت های سفر در سال 99 خیال یک عمده کار حوزه خشکبار را از خرید مطمئن و با قیمت مناسب راحت کرده است.

بیشترین سرمایه گذاری شرکت در حوزه تجهیز کارگاه و تولید آلو خشک با کیفیت انجام شده است و امروزه قیمت پایین آلو خشک تولیدی شرکت پارس فراور موجب شده است تا خریداران عمده آلو خشک در انتخاب یک محصول با کیفیت و تخصصی آلو خشک رضایت قلبی داشته باشند.

قیمت آلو خشک در بازار تهران

بعنوان مثال قیمت آلو خشک در بازار تهران شاید حتی از قیمت الو بخارای نیشابور نیز بیشتر باشد. قیمت انواع آلو بخارا خورشتی نیشابور شرکت پارس فراور بهترین قیمت این روزهای بازار آلو خشک در ایران است.

بزرگترین مرکز خرید آلو بخارا با قیمت مناسب

مشتریان گرامی همواره برای خرید خود به دنبال بهترین و بزرگترین بازارها هستند تا هم قیمت پایین و هم کیفیت بهترین را تجربه کنند. بزرگترین مرکز خرید آلو بخارا بازاری است که مقدار حجم خرید مشتری را در انجام معامله خود در نظر بگیرد.

این مرکز حتی اگر حضوری هم نباشد اما با داشتن یک ساختار خوب می تواند بهترین ها را برای مشتریان عرضه کند. شرکت پارس فراور دارای کارگاه های تخصصی تولید آلو خشک در شهرستان های قطب این آلو است. این شرکت همچنین دارای دفتر مرکزی در تهران است تا مشتریان خریدهای عمده و صادرات آلو خشک را در قلب تهران و ایران پذیرا باشد.

ویژگی ها و تفاوت های آلو خشک تولیدی پارس فراور را می توان در موارد زیر نام برد:

 • بسته بندی کارتنی آلو خشک
 • کیفیت سورت شده آلو خشک
 • کیفیت آلو خشک شده دستچین
 • قیمت ارزان آلو خشک
 • زمان تحویل بموقع
 • تطابق تصاویر محصولات سایت با آنجه واقعیت بار آلو خشک است.

قیمت انواع آلو خشک شرکت پارس فراور

قیمت انواع آلو بخارا

شرکت پارس فراور انواع مختلف آلو را برای تولید آلو خشک در نظر می گیرد. دلیل این امر داشتن طعم و رنگ متفاوت است. برخی آلو ها شیرین و برخی ترش هستند. برخی دارای رنگ قرمز برخی دارای رنگ زرد و برخی دیگر دارای رنگ سیاه است. قیمت انواع آلو خشک بر اساس تنوع آنها در زیر شرح داده می شود.

قیمت الو قرمز شابلون و سانتریزه

آلو قرمزهای تازه ایران را بشناسید:

 • آلو شابلون
 • آلو سانتریزه ( آلو سانتارزا )
 • آلو خاکی

قیمت الو قرمز شابلون و سانتریزه خشک نیز با توجه به قیمت خرید میوه تازه همان سال از کشاروزان تعیین می شود. برای استعلام قیمت روز آلو خشک قرمز شابلون و سانتریزه با ما ارتباط بگیرید.

قیمت آلو رسمی بخارایی

یکی از پر تیراژ ترین تولیدات شرکت پارس فراور آلو رسمی بخارایی است. این آلو از پوست گیری و خشک کردن آلو بخارا تشکیل می شود. قیمت آلو رسمی بخارایی نیز به صورت عمده به مشتریان اعلام می شود.

آلو رسمی بخارایی و آلو ممتاز انواع آلو هایی هستند که برای صادرات آلو به کشور پاکستان، هندوستان و بنگلادش و امارات نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت آلو برقانی سیاه و زرد طلایی

قیمت انواع آلو بخارا

یکی دیگر از انواع آلو خشک مورد پسند مشتریان، آلو برقانی سیاه و زرد است. رنگ طلایی آلو زرد برقانی جذاب است و مشتریان از طعم شیرین آن لذت می برند. قیمت آلو برقانی سیاه و زرد نیز متفاوت هستند.

همچنین آلو برقانی سیاه در واقع نام اصلی آلویی منتسب به برقان در استان البرز است. اگرچه که آلو برقانی در محل برقان امروزی شاید تولیدی کمتر از یک درصد تولید کل آلو برقانی ایران را داشته باشد، اما نام آلو سیاه خشک بر آلو برقانی مانده است.

همین نکته در مورد آلو شوقانی وجود دارد. امروزه کشاورزان شوقان در منطقه خراسان شمالی کمتر این آلو را عرضه می کنند و این در حالی است که این آلو از انواع آلو بسیار مرغوب است. آلو شوقانی امروزه بیشتر توسط کشاورزان نیشابوری برای کارگاه شرکت پارس فراور تأمین می شود و یکی از انواع آلو خشک بسیار مورد نظر مشتریان است.

بعضی فروشندگان به اشتباه قیمت انواع آلو بخارا را با نام آلو شوقانی به شما استعلام می دهند و یا بالعکس!

قیمت آلوچه خشک مراغه سیاه

قیمت انواع آلو بخارا

آلوچه سیاه خشک مراغه از انواع آلوچه پر گوشت عرضه شده در پارس فراور است. قیمت آلوچه خشک مراغه سیاه رنگ در بسته بندی کارتنی ده کیلوگرمی و 5 کیلوگرمی قابل استعلام از همکاران بازرگانی و فروش است.

لیست قیمت سایر آلوچه های موجود نیز قابل استعلام است. آلوچه شیشه ای یکی دیگر از انواع آلوچه خوب منطقه نیشابور است که در زمستان 98 به قیمت هر کیلوگرم 11 هزار تومان عرضه می شود.

قیمت آلو بخارا آفتابی درجه یک

یکی از مشخصه های تعیین قیمت آلو خشک، آفتابی یا غیر آفتابی بودن آن است. قیمت آلو بخارا آفتابی درجه یک سیاه رنگ با رطوبت دو درصد در زمستان 98 برای هر کیلوگرم 29 هزار تومان است.

باید مشتری گرامی به یاد داشته باشد که آلو بخارا یکی از انواع آلو تازه ای است که طعم آن شیرین است و قالب متوسطی دارد.

سایر انواع آلو آفتابی نیز وجود دارد که با توجه به میزان رطوبت آنها متفاوت است. بعنوان مثال قیمت آلو آفتابی طرقبه که رطوبت 0 درصد دارد، برای هر کیلوگرم 55 هزار تومان است.

قیمت انواع آلو بخارا آفتابی در بازار خشکبار شرکت پارس فراور متفاوت است، بهتر است با همکاران بازرگانی و فروش ارتباط مستمر برقرار کنید و به لحظه قیمت را استعلام نمایید و با دریافت پیش فاکتور خرید کنید.

قیمت انواع آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خرو

خرید عمده آلو خورشتی شهر خرو علیا

آلو خورشتی از جمله مشهورترین محصولات میوه شهر خرو علیا می باشد. این آلو هر …

بازار آلو ایران