خانه / آلو / قیمت انواع آلو زرد و سیاه

قیمت انواع آلو زرد و سیاه

قیمت های متفاوتی برای میوه آلو وجود دارد که در انواع زرد و سیاه به صورت تازه و خشک با یکدیگر فرق می کند. انواع آلو کابردهای مخصوص به خود را از نظر طعم و مزه و استفاده خواهند داشت.
انواع میوه های آلو شامل آلوهای زرد . انواع آلو های جنگلی سیاه و قرمز که در اقلیم های گوناگون پرورش می یابند را می توان در فصل مناسب برای مصارف گوناگون و مناسب تهیه و خریداری کرد. فروش انواع میوه باکیفیت که در شرایط گوناگون پرورش پیدا می کند شامل میوه های باکیفیت و مرغوب می شود و در حجم های مختلف می توان آلو را خریداری کرد. هریک از انواع آلو برای مصارف خاصی بهتر می باشد و تهیه فراورده هایی از آن بهتر است که هماهنگ با طعم مناسب و انتخاب نوع مناسبی از انواع آلوی زرد و سیاه صورت بگیرد. نوع مرغوب آلو باعث تهیه محصولی مناسب خواهد شد و هر اندازه که کرم خوردگی و آفت در میوه آلو دیده نشود و سالم باشد محصول حاصل از آن نیز بهتر می باشد.

قیمت آلو

قیمت آلو

میوه آلو قیمت ثابتی برای همه سال ها و یا همه فصولی که فراوان است ندارد و قیمت آن با توجه به کیفیت دارای نوسان می باشد. نوسان قیمتی آلو با توجه به کیفیت آن تغییر می کند و مطلوبیت بالا برای میوه آلو می تواند سبب بالا رفتن قیمت این میوه شود. میوه های باکیفیت از جمله میوه های باکیفیت آلوی زرد و آلوی سیاه نیز قیمتی مختص به خود دارند.

منبع: سایت آلو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شوقانی

ارزانترین قیمت آلو بخارا نیشابور

قیمت آلو بخارا نیشابور در بازار های ایرانی متفاوت است و مشتریان می توانند با …

بازار آلو ایران