خانه / آلو / قیمت انواع آلو جنگلی

قیمت انواع آلو جنگلی

آلو جنگلی که انواع مختلفی دارد و در طعم های ترش و شیرین در بازار فروخته می شوند قیمت های مختلفی می تواند داشته باشد. قیمت انواع آلو جنگلی در فصول سال قابل استعلام و خریداری است.
آلو جنگلی از ارقام آلو و دارای فوایدی در مقدار مصرف مناسب است چون در دسته میوه ها به حساب می آید؛ که به طور معمول میوه ها برای سلامتی مفید هستند که آلو جنگلی نیز نمی تواند از این قاعده مستثنا باشد، وقتی صحبت از انواع مختلف آلو جنگلی می شود باید اطمینان داشته باشیم که قیمت های مختلفی هم برای فروش دارند.

انواع آلو جنگلی

انواع آلو جنگلی

انواع آلو جنگلی را در ایران با این نام می شناسند که عمدتاً ساختار اندازه ای میوه این محصول کوچکتر از انواع آلو خورشتی و گرد است. همچنین ویژگی داشتن طعم ترش در این محصول باعث شده است تا آلو جنگلی نوع خاصی از ذائقه مشتریان را مورد تأمین قرار دهد. داشتن پوست ترش مزه در انواع آلو جنگلی دلیل ترش مزگی انواع آلو تازه جنگلی و خشک آن است. قیمت انواع آلو جنگلی از ابتدای پاییز هر سال با تولید محصول شروع و تا پایان سال بعد ادامه می یابد. طعم ترش آلو جنگلی علتی است تا از انواع درجه ۲ و ۳ آلو جنگلی برای تولیدات ترشک و لواشک استفاده شود. فروش خوب آلو جنگلی خورشتی برای کارخانجات مختلف فراورده های میوه ای موجب رونق فروش و تثبیت قیمت هر ساله آن می شود.

در بازار خشکبار که تنوع محصولات بسیار زیاد است فروش انواع آلو خورشتی همواره خوب بوده چرا که خواص درمانی و داشتن مقادیر قابل توجه پتاسیم در انواع آلو خورشتی موجب بهبود دستگاه ایمنی و استخوانی بدن نیز می شود.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو خورشتی

فروش عمده بهترین آلو خشک بخارایی خورشتی

آلو خشک بخارایی خورشتی به جرأت بهترین نوع خشکبار آلو است که برای فروش عمده …

بازار آلو ایران