خانه / آلو / آلو بخارا عمده به قیمت بازار تهران

آلو بخارا عمده به قیمت بازار تهران

آلو بخارا که طرفداران بسیاری در بازار های شهرهای بزرگی چون تهران و مشهد و اصفهان و … دارد، اگر به صورت عمده تجارت شود قیمت بسیار مناسبی می تواند داشته باشد. اگرچه که محصول و کالای اساسی مورد مصرف خانوار نیست، اما برای بسیاری از مصرف کننده ها در تهران و سایر شهرها بنوعی حیاتی است. آلو بخارا رنگ میوه سیاهی دارد که گوشت میوه آن زرد رنگ است و طعم به یادماندنی دارد.

آلو خشک بخارا چرا مورد استقبال است؟ این آلو طعم خوبی دارد و برای یک تولیدکننده فراورده خشکبار سودآوری بسیاری نیز دارد چرا که عیار فراوری آن نیز بسیار خوب است. به گفته بسیاری از تولیدکنندگان؛ بهترین انواع آلو بخارا را مورد استفاده قرار دادیم و به صورت وزنی برای هر 4تا 6 تن یک تن فراورده آلو خشک خورشتی به دست آورده ایم و یکی از این مزایاست که موجب تقاضای بسیار خوب برای آن می شود.

آلو چه به صورت تازه و خشک از جمله محصولاتی است که در مشهد، تهران، تبریز، کرمان، شیراز، اصفهان و … مورد استفاده عمده و عمومی از طرفداران خشکبار و تازه خوران میوه است. تازه آلو بخارا مورد رفع موارد یبوست و بهبود عملکرد هضم مواد غذایی است و همچنین داشتن پتاسیم در انواع آلو موجب بهبود تراکم استخوان نیز می باشد.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خرو

خرید عمده آلو خورشتی شهر خرو علیا

آلو خورشتی از جمله مشهورترین محصولات میوه شهر خرو علیا می باشد. این آلو هر …

بازار آلو ایران