خانه / آلو / فروش آلو بخارا مشهد تحویل باغات نیشابور

فروش آلو بخارا مشهد تحویل باغات نیشابور

فروش آلو بخارا مشهد که طرفداران بسیاری نیز دارد، به صورت تحویل درب باغ و آماده بارگیری قابل انجام است. از آنجا که بیشترین فروش آلو بخارا مشهد از باغات نیشابور انجام می شود، تحویل درب باغات این منطقه نیز ممکن شده است. آلو بخارا به خاطر فواید بسیار، مورد تقاضای عمده کاران تولید خشکبار هستند.

فروش آلو بخارا مشهد به صورت اجاره باغ

فروش آلو بخارا مشهد

یکی از پیشنهادات ما به شما کسانی که به دنبال سودآوری بیشتر و خلق یک برند جدید در حوزه تولید و فروش انواع آلو خشک هستید، ورود به تولید و تجارت از اجاره باغ است.
فروش آلو بخارا مشهد از پای باغ آلو کشاورز که اجاره می شود با هزینه به مراتب کمتری قابل انجام است. پس از اجاره باغ، محصول را برای فراوری به تیم کشاورزان تولیدی می دهیم و تولید آلو خشک آغاز می شود.
در آخرین مرحله پس از خشک شدن آلو و دستچین کردن با برند شما در بسته بندی آلو بخارا گرمی و کیلویی کارتنی در هر کجای ایران و جهان قابل عرضه است.

قیمت آلو خشک در بازار مشهد و تهران

فروش آلو بخارا مشهد

قمیت آلو خشک در بازار های مختلف متفاوت است. با توجه به نوع نژاد آلو مصرفی، هزینه بارگیری و ارسال و همچنین هزینه کارمزد تولید آلو خشک، در شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد، اصفهان و … قیمت تمام شده بین 500 تا 1000 تومان با افزایش قیمت در سال 97 و 98 عرضه شده است.
مجموعه میوه جات صنعتی پارس فراور با هدف تجاری سازی آلو و فراورده های آلویی کارگروهی متخصص را از افراد مجرب در تولید و فروش به کار گرفته است.
شاید فروشندگان گذری و افراد غیر معتبر به روش های سنتی در حال تولید و فروش آلو خشک هستند، اما بدانید که فروش آلو خشک از افراد نامعتبر هیچگونه ضمانتی از بابت یکدست بودن و استاندارد بودن آلو خشک ندارد.

قیمت آلو بخارا در مشهد

فروش آلو بخارا مشهد

قیمت آلو بخارا حرف اول و آخر یک خریدار آلو خشک است. کیفیت و کمیت در کنار یکدیگر اهمیت دارند. قیمت آلو بخارا در مشهد از تهران ارزان تر است، اما در مشهد هم فروشندگان بسیاری هستند که بازار خرید و فروش آلو خشک مرغوب را بدنام کرده اند.

برای استعلام قیمت آلو بخارا کارشناسان بازرگانی پارس فراور پاسخگو شما هستند.

ما قیمت خرید عمده آلو بخارا و خرید خرد کمتر از 200 کیلوگرم را متفاوت قرار داده ایم.

در کارگاه تولید آلو خشک، آلو ها همواره با دستچین سازی نیروهای تولید و سپس سورتینگ دقیق به انواع لوکس و یکدست تبدیل می شوند.

قیمت آلو بخارا آفتابی نیز که به صورت ارگانیک خشک شده باشد معمولاً از انواع مشابه دودی آن کمی گران تر هستند.

مرکز خرید عمده آلو بخارا اصل نیشابور در مشهد

فروش آلو بخارا مشهد

صادرات آلو بخارا نیز به صورت مستقیم از نیشابور در انواع تازه و خشکبار در بسته بندی های مورد دلخواه مشتریان قابل انجام شده است. بسیاری از تاجران بازار میوه و همچنین خشکبار برای تهیه انواع آلو به سراغ مناطق دشت مشهد و نیشابور برای تهیه آلو نیشابور، آلو بخارا نیشابور، آلو طرقبه مشهد و … عزیمت می کنند.

تحویل آلو بخارا تازه در انواع سبدی با شانه میوه و در بسته بندی سبدی و کارتنی مرسوم است. البته برای سفارشات صادراتی نیز امکان بارگیری در حجم بالاتر با بسته بندی های مورد درخواست مشتری قابل بررسی نیز می باشد.

فروش آلو در تهران بازار بسیار خوبی دارد و هر ساله میدان میوه و تره بار تهران پذیرای بسیاری از فراورده کاران آلو و .. هستند. کافی است ارتباط با بازرگانی های قدیمی بازار میوه و تره بار را داشته باشید تا بهترین انواع آلو و میوه های تابستانه را در بازارهای میوه و تره بار شهرهای خود عرضه کننده باشید.

قیمت آلو خشک در بازار با توجه به نیاز مشتریان و تقاضای آنها متفاوت می شود. همچنین در ابتدای فصل پاییز به دلیل عرضه زیاد انواع آلو خشک، قیمت پایینتر است و هرچه به پایان سال نزدیک تر می شویم، انواع آلو با قیمت های افزایشی عرضه می شوند.

قیمت آلو بخارا در بازارهای سایر کشورها

از آنجا که ایرانیان، هندیان و سایر کشورهای همسایه از مصرف کنندگان عمده آلو بخارا هستند، قیمت آلو بخارا در بازار های سایر کشورها نیز به نوعی رقابتی شده است.

آلو بخارا طلایی منطقه نیشابور از طریق بازرگانی شرکت پارس فراور به کشورهای زیر صادرات شده است:

  • کانادا
  • پاکستان
  • هند
  • افغانستان
  • استرالیا
  • قطر
  • امارات
  • عمان
  • بنگلادش
  • سریلانکا

شما که بازرگان یکی از کشورهای دیگر در همسایگی ایران و یا کشورهای آسیایی، اروپایی و یا آفریقایی هستید بهتر است بدانید شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور، اولین مرکز تخصصی تولید، پخش صادرات و فروش آلو بخارا خشک در ایران بوده است.

قیمت آلو بخارا خشک نیز برای بازرگانان و شرکت پارس فراور با توجه به حجم بالا خرید بسیار مناسب است.

فروش آلو بخارا مشهد

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خرو

خرید عمده آلو خورشتی شهر خرو علیا

آلو خورشتی از جمله مشهورترین محصولات میوه شهر خرو علیا می باشد. این آلو هر …

بازار آلو ایران