خانه / آلو / فروش آلو بخارا تازه و خشک نیشابور

فروش آلو بخارا تازه و خشک نیشابور

فروش آلو بخارا تازه با شروع فصل برداشت آن یعنی تابستان انجام می شود و برای بسیاری از انواع آلو خشک نیز در شهرستان هایی مانند نیشابور فراوری می شوند. آلو بخارا پر فروش ترین و جذاب ترین انواع آلو خورشتی است و همگی اینها برای عرضه آلو به صورت دلخواه مشتری در کیفیت های لوکس، درجه یک و درجه دو قابل معامله است.

آلو بخارا از انواع واریته های آلو سیاه است که گوشت زرد رنگ آن طعم شیرین و بسیار لذت بخشی از یک فراورده خشکباری دارد. نیشابور در استان خراسان رضوی از انواع میوه های تابستانه و همچنین هلو، آلو و … را دارا می باشد. پس از برداشت آلو به صورت تازه آن را برای خشکبار پوست گیری می کنند و سپس از آن به شیوه آفتابی و یا تیزابی برای تهیه آلو خشک استفاده می شود.

خرید اینترنتی آلو بخارا

فروش آلو بخارا

امروزه با گسترده شدن تجارت الکترونیک، خرید اینترنتی آلو بخارا به صورت شرکتی و با کیفیت بسیار خوبی انجام می شود. شرکت پارس فراور آلو خشک بخارایی را در انواع زیر به فروش می رساند:

  • آلو رسمی دودی
  • آلو ممتاز دودی
  • آلو رسمی آفتابی
  • آلو بخارا آفتابی رستورانی

خرید و فروش آلو بخارا نیشابور

فروش آلو بخارا

نیشابور دشت حاصلخیزی است که با داشتن روستاهای بسیار از دیرباز به تولید آلو و آلو خشک مشغول هستند. خرید و فروش آلو بخارا به مرکزیت کارگاه تولیدی پارس فراور هم باعث رونق منطقه شده و هم مشتریان آلو خشک با کیفیت را مصرف می کنند.

قیمت آلو بخارا تازه در تعیین قیمت آلو خشک تولیدی هر سال مهمترین عامل است.

ما در مرکز فروش آلو بخارا نیشابور به هر شهری از ایران از یک تن تا صد تن پذیرش سفارش تولید داریم. در این سایت انواع آلو بخارا آفتابی و دودی نیشابور تولیدی خود کشاورز بدون وجود دلالان خرید و فروش می شود.

فروش آلو بخارا برای بسیاری از خریداران عمده بازار میوه و تره بار و همچنین خشکبار می تواند حاشیه سود بسیار خوبی داشته باشد.

قیمت انواع آلو بخارا

در این سای سعی می شود که قیمت انواع آلو بخارا موجود به مشتریان اعلام شود.

با این وجود جهت استعلام آخرین قیمت آلو بخارا روز با کارشناسان بازرگانی و فروش ارتباط بگیرید.

فروش آلو بخارا

آلو بخارا را برای تهیه انواع آلو خورشتی و همچنین پوره آلو استفاده می کنند. از انواع آلو سانتاروزا نیز برای تولید لواشک، ترشک، آلو خورشتی و … استفاده می شود. آلو سانتارزا طعم ترش و شیرینی دارد و برای کسانی که طعم ملس را بیشتر می پسندند بسیار توصیه می شود.

قیمت آلو بخارا در بازار تهران

فروش آلو بخارا

قیمت آلو بخارا در بازار مولوی تهران بهترین مکان برای خرید های خرد مشتریانی است که کمتر از صد کیلو سفارش دارند. ما قیمت آلو بخارا آفتابی و دودی را برای نمایندگان پخش عمده که اقدام به خرید و فروش عمده می کنند، اعلام می کنیم.

جهت بارگیری سفارشات بیش از دو تن که زمان آماده سازی و سورت آلو خشک لازم باشد زمان بیشتر از یک روز تا تحویل سفارش شما مشتری عزیز داریم.

قیمت آلو خورشتی در تهران برای بسیاری از مشتریان و خریداران آلو خشک خورشتی از مناطق بالاشهر تا پایین شهر متفاوت ارائه می شود تا همگی از خدمات پارس فراور بهره مند شوند.

آلو خشک سورت و دستچین شده درجه یک برای مشتریان و خریدران آلو لوکس و آلو خشک فله برای مشتریان مناطق با قدرت خرید کمتر ارائه می شود.

برای استعلام قیمت روز آلو بخارا خورشتی با ما در ارتباط باشید.

قیمت آلو بخارا خشک و تفاوت با انواع دیگر آلو

قیمت آلو بخارا خشک که رطوبت آن نزدیک به صفر است، بالاتر از انواع همان آلو با داشتن رطوبت است. این را با تجربه های حوزه خشکبار به خوبی می دانند.

برای خرید عمده آلو خشک بیش از دو تن خب طبیعتاً کسر بار یک آلو خشک رطوبت دار بالاتر است. شیره ای که از خود آلو به آلو خشک زده می شود طعم آن را بسیار مطلوب می کند و بسیاری از خریداران آلو کمی شیره دار را می پسندند.

قیمت آلو بخارا آفتابی خشک بدون رطوبت هر ساله بسیار بالاتر از سایر انواع آلو خشک است.

بعنوان مثال در شروع تابستان سال 98 قیمت آلو خشک آفتابی برای هر کیلوگرم 45 هزار تومان است.

آلو بخارا محصول بسیار لذیذی برای بسیاری از خریداران است. انواع آلو بخارا خشک طرفدار بیشتری از انواع تازه آن دارد. از این جهت در کارگاه تولیدی پارس فراور بر آن شدیم تا بهترین انواع آلو خشک را با تیمی متخصص و با محوریت تضمین کیفیت ارائه کنیم.
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خورشتی

تولید و فروش آلو خشک بخارایی دستچین

آلو بخارایی از نژادهای آلویی است که در فصل تابستان میوه می دهد و قابل …

بازار آلو ایران