خانه / آلو / قیمت انواع آلو خورشتی

قیمت انواع آلو خورشتی

قیمت انواع آلو خورشتی به صورت ویژه ای تعیین و ارائه می شوند و انواعی از آلو با توجه به ویژگی های مختلف این میوه دارای تفاوت می باشد. قیمت آلو خورشتی مانند هر کسب و کاری تابع عرضه و تقاضا آن نیز در آن برهه از سال می باشد.
آلو خورشتی دارای انواع مختلفی می باشد که از ارقام مختلف آلو با طعم مناسب و یا با روش های مختلفی تهیه می شود و با داشتن ویژگی های مناسب به فروش میرسد. قیمت انواع آلو خورشتی به صورت مناسب تعیین می گردد و می توان انواعی از این محصول را به صورت مناسب تهیه نمود.

قیمت گذاری در حوزه آلو خشک خورشتی تابع میزان عرضه آلو تازه در آن سال و ارائه به صورت عمده یا خرد در آن سال است. علاوه بر این نوع فراوری آلو برای خورشتی فاکتور دیگری برای تعیین قیمت تمام شده است. بعنوان مثال آلو بخارا خورشتی که با پوست گیری آن انجام می شود، با آلو خوانسار ترش که با پوست معمولاً خشکبار می شوند دارای قمیت متفاوتی می باشند، البته که نام و منطقه تولید برخی آلوها موجب تعیین قیمت آلو خورشتی متفاوتی می شود. بعنوان مثال دیگر آلو مراغه که از انواع آلو گلدن اگ و همچنین گلدن دراپ هستند هم به صورت آفتابی و هم به صورت تیزابی فراوری می شوند و با نام آلو مراغه شناخته می شوند. یا در انواع آلو نیشابور آلو بخارا از بهترین و پر فروش ترین آلوهای خورشتی است که شامل بسیاری از واریته های آلو حاج حسنی، بخارا، کبرایی، شمس، شوقانی، طرقبه و … نیز می شود.

قیمت آلو خورشتی

در هر زمانی که قصد خرید انواع آلو خشک داشته باشید کافی است قیمت آلو خورشتی را به روز استعلام نمایید تا بازرگانی پارس فراور بهترین های موجود را برای شما ارائه کند.

منبع: سایت آلو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شوقانی

ارزانترین قیمت آلو بخارا نیشابور

قیمت آلو بخارا نیشابور در بازار های ایرانی متفاوت است و مشتریان می توانند با …

بازار آلو ایران