خانه / آلو زرد سیاه / فروش آلو سیاه و زرد و کالری آن

فروش آلو سیاه و زرد و کالری آن

آلو سیاه در انواع کیفیت های ترش و شیرین و با خصوصیات منحصر به فردی موجود می باشد. فروش آلو در انواع آن در فصل مناسب موجود است و کالری این میوه خیلی بالا نیست. آیا می دانید محبوب ترین آلو برای تولید آلو خورشتی آلو سیاه بخارا و آلو زرد شوقانی است؟ بسیاری از صادرکنندگان ایران برای تهیه انواع محبوبی از آلو خورشتی که از انواع سیاه و زرد تهیه می شود اقدام می کنند.
آلو میوه ای است که گونه های آن متنوع بوده و در رنگ های مختلفی وجود دارد و از رنگ های سیاه تا زرد و انواع وحشی پرورش می یابد و در بازار به فروش می رسد. میزان کالری آلو سیاه مانند انواع دیگر مواد غذایی مشخص بوده و هر اندازه که میوه های مختلف به مقدار متناسبی مورد استفاده قرار بگیرند به طبع کالری کمتری را وارد بدن می کنند. میزان کالری موجود در انواع آلوی زرد و سیاه با یکدیگر فرق دارد و می توان گفت که کالری ۱۰۰ گرم از آلوی زرد برابر با ۷۵ کالری و میزان ۱۰۰ گرم از آلوی سیاه ۴۶ کالری می باشد و آلوی قرمز یا سیاه کالری کمتری از آلوی زرد دارد. ولی اگر به میزان درشتی از مواد غذایی استفاده شود کالری چشمگیر نخواهد بود.

آلو سیاه

فروش آلو سیاه

برخی از مناطق کشور به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب تر برای رویش آلو و انواع این میوه مناسب تر از بقیه مناطق هستند و میوه حاصل در این مناطق طعمی بهتر و شیرین تر خواهد داشت و آلوی حاصل از آن نیز آبدارتر و فروش آلو سیاه آنها نیز حجم بیشتری دارد. انواع مختلف از آلوی سیاه خوشمزه و مرغوب و انواع آلوی زرد قطره طلا در بازارهای میوه و تره بار یافت می شود و در برخی مناطق قابل سفارش دادن است.

انواع آلو سیاه که تا به امروز در ایران به حجم عمده برداشت شده اند را بنام ها مختلفی می شناسیم:

  • آلو بخارا
  • آلو آنجلو
  • آلو استنلی
  • آلو کهربا
  • آلو چشم گاوی
  • آلو بلک استار
  • آلو کبرایی
  • آلو حاج حسنی

شما برای در اختیار داشتن انواع آلو صادراتی خوش قالب که با بسته بندی های بسیار شکیل شانه دار و کارتنی نیز قابل انجام هستند، بهتر است این کار را از بازرگانی های با سابقه فعالیت در حوزه آلو بسپارید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران