خانه / آلو / قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و نیشابور

قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و نیشابور

قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و شهرهای دیگر استان خراسان رضوی مانند نیشابور برای بسیاری از خریداران عمده مورد سؤال بوده است. بهترین انواع آلو خورشتی ایران را هر ساله استان خراسان رضوی و شمالی عرضه می کنند. قیمت آلو در شهرهای بزرگ مانند تهران اگرچه بسیار بالاست اما این خشکبار پر کاربرد سفره های ایرانی در شهرهای تولیدکننده آن در حجم سفارشات تناژ بسیار قیمت منصفانه ای دارد.

آلو خشک نیشابور

آلو خشک بخارایی نیشابور برای بسیاری از خریداران نامی آشناست. در این شهر با توجه به قدمت تولید آلو خشک توسط مردم منطقه که بیشترین و مهمترین معیار آن پوستگیری آلو می باشد، با کیفیت قابل توجهی انجام می شود.

این امر موجب شده است تا بسیاری از شهرها و روستاهای اطراف دیگر نیز برای تهیه فراورده آلو خشک، انواع آلو قطره طلا تازه، آلو بخارایی، آلو حاج حسنی، آلو بلک استار و … را پس از برداشت به تولید کنندگان این منطقه بفرستند.

قیمت آلو خشک

یکی از کسب و کارهای تجاری خریدن آلو باغات مشهد و نیشابور و سپردن آن به خشکبارکاران نیشابور است تا از انواع آلو خشک با کارمزد پس از چند ماه فروش پر سودی به دست آورند.

قیمت آلو خشک نیشابور از طریق بازرگانی شرکت پارس فراور اعلام می شود و شما مشتریان گرامی می توانید با ارتباط تلفنی ساده اقدام به ثبت سفارش کنید.

خرید اینترنتی آلو خشک در این ایام از سال 99 بسیار راه حل مناسبی برای خرید عمده و بی دردسر باشد که مدت هاست پیشنهاد کردیم و به تدریج رواج یافته است.

قیمت آلو خشک

قیمت آلو خشک آفتابی و دودی

قیمت آلو خشک مقوله ای است که با احتساب هزینه تهیه آلو تازه، کارمزد فراوری سنتی و یا صنعتی و سپس تقاضای بازار تعیین می شود.

قیمت آلو بخارا آفتابی برای بازار داخلی بسیار رقابتی تعیین می شود. بعنوان مثال قیمت آلو بخارا آفتابی با پوست با آلو بخارا آفتابی بدون پوست متفاوت است.

البته که تمامی این قیمت گذاری ها مبناهای قیمتی زیر را دارد:

  • قیمت آلو بخارا تازه
  • هزینه کارمزد و تولید آلو خشک
  • میزان تقاضا بازار برای خرید آلو خشک
  • نوع بسته بندی آلو خشک
  • میزان رطوبت و ماندگاری آلو خشک

قیمت آلو خشک

با توجه به آمار سالهای گذشته نشان می دهد که بسیاری از آلو خشک های تهیه شده با سود بسیار خوبی مواجه می شود به نوعی که برای تولید ۱۰ تا ۲۰ تن آلو خشک بخارایی می توان با سودی قابل توجه از آن تا یک سال آینده نیز اقدام به سرمایه گذاری مجدد در همین حوزه کرد.

فرصتهای صادرات آلو خشک نیشابور به کشورهایی مانند پاکستان و سایر کشورها نیز موجب رونق بیشتر و افزایش قیمت تولید کننده می شود. از این جهت اگر سرمایه گذاری هستید که به دنبال یک کسب درآمد حلال و تولید محصولی خوش فروش برای بازار خشکبار هستید حتماً با بازرگانی های خوشنام آلو ایران وارد مذاکره شوید.

قیمت الو بخارای نیشابور در تهران

قیمت آلو خشک

شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور با هدف تأمین عمده خشکبارکاران تمام ایران و جهان، قدرت تأمین خود را به حجم بالای 30.000 تن در سال رسانده است.

این شرکت با در اختیار داشتن کشاورزان زحمت کش منطقه نیشابور، قیمت الو بخارای نیشابور را نیز در سایر شهرهای بزرگ داخل و سایر کشورها تعیین کرده است. در کلان شهر تهران که بسیاری مشغله کاری امانشان نمی دهد که بتوانند آلو خورشتی با کیفیتی را با قیمت مناسب تهیه کنند، فرصت ویژه ای برای نماینده های پخش آلو است که با پایین ترین قیمت ها اقدام به خرید آلو بخارا عمده کنند.

قیمت آلو خشک در بازار تهران توسط عاملان فروش که به صورت عمده با شرکت پارس فراور همکاری دارند به صورت مشترک تعیین می شود.

برای استعلام آخرین قیمت آلو بخارا از مراکز معتبر این کار را انجام دهید تا آنچه که واقعیت موجودی شرکت است به شما اطلاع داده شود. قیمت آلو خشک در انواع بسیاری از آلو های آفتابی و دودی از انواع بدون پوست با پوست متفاوت است. قیمت آلو خورشتی در تهران و سایر کلان شهرها متناسب با بازار و رضایت مشتری تعیین می شود.

شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور برای توسعه بازار فروش و رفاه حال مشتریان امکان خرید اینترنتی آلو بخارا را برای خریدهای تناژی نیز مهیا کرده است.

تفاوت قیمت آلو سیاه خورشتی با آلو بخارا خورشتی

قیمت آلو خشک

برای بسیاری شاید این سؤال مطرح باشد که تفاوت قیمت آلو سیاه خورشتی با آلو بخارا خورشتی در چیست؟ چرا آلو سیاه خورشتی به مراتب ارزان تر از انواع آلو بخارا خورشتی است؟

من برای پاسخ به این سؤال پاسخ های زیر را ارائه میدهم که نظرهای خود مشتریان در این سالهای همکاری با شرکت پارس فراور است:

  • آلو سیاه خورشتی پوست گیری نشده و کارمزد تولید پایین تری دارد.
  • آلو بخارا خورشتی کمی شیره دار است و طعم جذابتری دارد.
  • آلو بخارا تازه همان رنگ پوست سیاه را دارد. پس از پوست گیری گوشت اکثر آلوها زرد رنگ است که پس از دود دادن نیز جذاب تر نیز می شود.
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

انواع آلو خشک

صادرات آلو خشک طلایی بخارا به هند

آلو خشک بخارا به صورت کارگاهی و در شرایط کاملاً بهداشتی به شیوه های آفتابی …

بازار آلو ایران