خانه / آلو / نمایندگی فروش آلو نیشابور

نمایندگی فروش آلو نیشابور

نمایندگی فروش آلو نیشابور آغاز به کار کرد. با شروع فصل تابستان و آغاز برداشت عمده بهترین انواع آلو شهرستان نیشابور، بسیاری از خریداران آلو با تنوع قیمتی مناسب می توانند به صورت عرضه مستقیم آلو خورشتی را خرید نمایند. قیمت ارزان آلو خورشتی رستورانی از ویژگی های این نمایندگی فروش است و در عین حال واحد بازرگانی پارس فراور برای فروش انواع آلو خشک خورشتی صادراتی نیز آماده همکاری است.

نمایندگی های مختلف فروش آلو نیشابور که به شکل های مختلف تهیه می شود دارای قیمت های مختلفی می باشد که می توان آلو نیشابور خوش طعم و خوب را با قیمت خوب خریداری نمود. در نمایندگی های فروش آلو که انواع مختلف دارد می توان قیمت و کیفیت مناسب را ارائه کرد.

آلو شوقانی

آلو نیشابور

آلو نیشابور از دیرباز با ویژگی پوستگیری و در انواع آلو آفتابی و آلو دودی قابلیت عرضه عمده و خرد در بازار را دارد. طعم شیرین آلو بخارا، آلو کبرایی، آلو طرقبه ویژگی های آلو خشک نیشابور هستند. در کنار طعم  تفاوت خرید و فروش آلو نیشابور در مقیاس عمده و خرد عمدتاً به سه مورد اصلی برمی گردد:

 1. قیمت خرید آلو تازه
 2. هزینه دستمزد پوستگیری آلو خورشتی
 3. کشش صادرات آلو خشک بخارا به پاکستان و هندوستان

آلو نیشابور

فروش آلو نیشابور بیشتر به کجاست؟

برای بسیاری از تولیدکنندگان آلو نیشابور سؤال می شود که فروش آلو نیشابور بیشتر به کجا و کدام مناطق است؟ جذاب ترین بازار داخلی برای آلو خورشتی، تهران می باشد. پس از تهران شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان لرستان و … از مشتریان داخلی آلو خورشتی نیشابور می باشند. البته کشور پاکستان نیز بزرگترین خریدار صادرات آلو است که با نوسانات ارزی در ایران همواره قسمتی از تعیین قیمت بازار داخل را نیز عام بزرگی می شود. سابر فروش آلو خشک نیشابور توسط ما در شهرهای دیگر با پایین ترین قیمت عمده به شرح ذیل است:

 • فروش آلو خورشتی در تهران
 • فروش آلو خورشتی در کرج
 • فروش آلو خورشتی در اصفهان
 • فروش آلو خورشتی در خرم آباد
 • فروش آلو خورشتی در مازندران
 • فروش آلو خورشتی در بابلسر
 • فروش آلو خورشتی در رامسر
 • فروش آلو خورشتی در تبریز
 • فروش آلو خورشتی در دزفول
 • فروش آلو خورشتی در بوشهر

آلو بخارا

اخذ نمایندگی فروش آلو نیشابور

برای اخذ نمایندگی فروش آلو نیشابور در شهر خود امروز اقدام نمایید و با تماس با مدیر بازرگانی از شرایط همکاری اطلاع یابید. یکی از انواع خوش فروش آلو در مناطق مختلف ایران و جهان آلو بخارا طلایی است. این آلو که ظاهری زرد رنگ دارد پس از پوشش دهی سولفور مطابق با حد کیفی مجاز سازمان استاندارد ایران برای فروش در سطح شهرها و سایر کشورها مانند پاکستان، هندوستان، استرالیا و … آماده سازی می شود.

خرید آلو بخارا

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران