خانه / آلو / قیمت خرید و فروش آلو خشک قرمز

قیمت خرید و فروش آلو خشک قرمز

قیمت خرید و فروش آلو خشک در فصول مختلف متفاوت است علی رغم اینکه دلایل دیگری چون میزان برداشت آلو قرمز آن سال، عیار میوه برداشت شده جهت تبدیل به آلو خشک و … باعث تعیین قیمت یک فراورده خشکباری است.

خرید آلو خشک قرمز خورشتی ملس

خرید و فروش آلو خشک

آلو قرمز از انواع آلویی است که در دنیا با نژادهای مختلفی پرورش می یابد و فروش بسیار خوبی دارد. از آلو خشک قرمز برای تهیه انواع ترشک بسیار استفاده می شود که بسیار مورد پسند خریداران و همچنین سودآور می باشد. خرید آلو خشک قرمز خورشتی که معمولاً طعم ملس دارد برای بسیاری از خریداران گزینه جذابی در کنار سایر خشکبارها برای فروش است.

از آلوهایی مانند سانتارزا (سانتریزه) برای تهیه ارقام آلو خشک قرمز بسیار استفاده می شود. آلویی است که طعم ترش و شیرین دارد و اگر با پوست خشک شود جهت فروش به تولیدی های کارگاهی ترشک سازی شهرهای دیگر نیز قابل معامله است.

قیمت آلو سیاه خشک عمده

خرید و فروش آلو خشک

خرید آنلاین آلو خشک این روزها دیگر چیز عجیبی نیست. شاید برای شما که هنوز اعتماد نکرده اید، تنها عقب ماندن از این غافله باشد. قیمت آلو سیاه خشک ایرانی با قیمت های مختلف و تنوع مناسبی از انواع آلو وجود دارد. انواع آلو خشک باکیفیت در طعم های مناسبی یافت می شود که پیش از خرید پیشنهاد می کنیم مطالب موجود در سایت را به خوبی مورد مطالعه قرار دهید.

قیمت آلو خشک در بازار تهران

خرید و فروش آلو خشک

آیا به نظر شما قیمت روز آلو بخارا در بازار تهران و بازار استان های دیگر تفاوت هایی دارد؟ چگونه میتوان قیمت آلو خشک در بازار استانهای دیگر را نیز به قیمت بازار تهران و حتی کمتر از آن یافت؟

ما در پارس فراور با نامی که به آن رسیده ایم انواع آلو خشک تولیدی در ایران را عرضه می کنیم. خرید و فروش آلو خشک برای مناطق تولید کننده آن مانند نیشابور و مراغه سودآوری بسیار خوبی داشته است.

قیمت آلو بخارا آفتابی ارگانیک

خرید و فروش آلو خشک

قیمت هر کیلو آلو بخارا آفتابی درجه یک در شهرهای مختلف ایران نسبت به سایر آلوهای دیگر بالاتر است، اما این دلیلی بر این نیست که خرید آن از حجم کمی برخوردار باشد. وجود قیمت های مختلف با توجه به کیفیت و رنگ و طعم های مختلف برای سایر انواع آلو آفتابی ارگانیک و آلو دودی طلایی دست مشتریان را برای خرید بهتر و بیشتر باز گذاشته است.

برخی انواع آلو خشک آفتابی پر فروش را بیشتر بشناسید:

  • آلو بخارا آفتابی
  • آلو شمس آفتابی
  • آلو طرقبه سبز آفتابی
  • آلو کالیفرنیا آفتابی
  • آلو حاچ حسنی آفتابی
  • آلو جنگلی آفتابی

خرید و فروش آلو خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو خشک خورشتی

قیمت فروش آلو خشک بخارایی خورشتی

آیا می دانید برای اطلاع از قیمت فروش آلو خشک بخارایی خورشتی باید با چه …

بازار آلو ایران