خانه / آلو / قیمت آلو خورشتی در ارقام متنوع

قیمت آلو خورشتی در ارقام متنوع

قیمت آلو خورشتی که دارای انواع مختلفی می باشد و در طعم های مناسب به شکل سلیقه ای برای استفاده در غذا کاربرد دارد و دارای کیفیت متفاوت برای هر نوعی از آلو می باشد.

هر نوعی از آلو و ارقام متفاوت و متنوع آلو برای تهیه خورشت و انواع غذا کاربرد دارند و می توان از ارقام متنوع آلو برای استفاده مفید و مناسب بهره مند گردید.

قیمت انواع میوه با بکدیگر متفاوت می باشد و در ارقام مختلف یک گونه از میوه نیز تنوع قیمتی وجود دارد و بالا و پایین بودن قیمت های موجود برای انواع میوه بستگی به نوع میوه انتخابی در فصل مناسب خواهد داشت. آخرین قیمت آلو بخارا در ایران نیز از طریق سایت های مرکز آلو ایران اعلام می گردد.

فروش عمده آلو خورشتی سیاه و طلایی

قیمت آلو خورشتی

فروش عمده آلو خورشتی برای مشتریان تهران و شهرستان در حجم خریدهای بیش از 50 کیلوگرم به صورت ثبت سفارش و ارسال از طریق مرکز آلو بخارا پارس فراور انجام می شود.

انواع آلو خورشتی سیاه و طلایی بخارایی برای خرید و فروش عمده نیز در نظر گرفته می شوند.

برای انواع آلو نیز تنوع وجود دارد و می توان هر نوعی از آلو را برای تهیه و استفاده در غذا مصرف کرد و برخی از انواع آلو برای خشک کردن مناسب می باشند و برخی از انواع این میوه را برای تهیه یک خورشت خوشمزه می توان مورد مصرف قرار داد.

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی در ارقام مختلف دارای تنوع است و قیمت خوب برای میوه در صورتی حاصل می شود که کیفیت میوه به شکل مناسبی باشد و به همین ترتیب در انواع عمده و جزیی تنوع قیمتی وجود دارد.

میوه خوب برای استفاده های غذایی گزینه خوبی می باشد و می توان آلو خورشتی خوش طعم و مناسب را از انواع آلو به دلخواه تهیه کرد.

قیمت آلو خورشتی در تهران و شهرستان نیز با توجه به حجم خرید مشتری تعیین می شود. شاید در بازار مولوی قیمت آلو خشک بسیار ارزان باشد ولی به دلیل کیفیت پایین، این آلو در بازار نیاوران اصلاً خریدار ندارد!

نمایندگی های بازرگانی هایی در شهرستان های ایران هستند که هر ساله برای مقادیر قابل توجهی از آلو منطقه خود به صورت تازه و همچنین آلو خورشتی برای مشتریان همکاری می کنند.

قیمت آلو خورشتی شهمیرزاد در تهران

قیمت آلو خورشتی

تهرانی های قدیمی نام آلو شهمیرزاد را به خوبی می شناسند. قیمت آلو خورشتی شمیرزاد امروزه نیز برای مشتریان و خرید عمده شان از مبدأ شهمیرزاد ارائه می گردد. در واقع آلو شهمیرزادی همان آلو بخارا است که در این منطقه به دلیل نزدیک تر بودن به تهران قیمت مناسبی نیز دارد.

قیمت آلو بخارا آفتابی شهمیرزاد را برای خرید عمده در تهران از کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت پارس فراور استعلام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خورشتی

خرید آلو خورشتی ملس بخارایی

امکان خرید آلو خورشتی ملس بخارابی به صورت مستقیم از کارخانه جات تولید این محصول …

بازار آلو ایران