خانه / آلو / قیمت آلو خورشتی در ارقام متنوع

قیمت آلو خورشتی در ارقام متنوع

قیمت آلو خورشتی که دارای انواع مختلفی می باشد و در طعم های مناسب به شکل سلیقه ای برای استفاده در غذا کاربرد دارد و دارای کیفیت متفاوت برای هر نوعی از آلو می باشد.

هر نوعی از آلو و ارقام متفاوت و متنوع آلو برای تهیه خورشت و انواع غذا کاربرد دارند و می توان از ارقام متنوع آلو برای استفاده مفید و مناسب بهره مند گردید.

قیمت انواع میوه با بکدیگر متفاوت می باشد و در ارقام مختلف یک گونه از میوه نیز تنوع قیمتی وجود دارد و بالا و پایین بودن قیمت های موجود برای انواع میوه بستگی به نوع میوه انتخابی در فصل مناسب خواهد داشت. آخرین قیمت آلو بخارا در ایران نیز از طریق سایت های مرکز آلو ایران اعلام می گردد.

فروش عمده آلو خورشتی سیاه و طلایی

قیمت آلو خورشتی

فروش عمده آلو خورشتی برای مشتریان تهران و شهرستان در حجم خریدهای بیش از 50 کیلوگرم به صورت ثبت سفارش و ارسال از طریق مرکز آلو بخارا پارس فراور انجام می شود.

انواع آلو خورشتی سیاه و طلایی بخارایی برای خرید و فروش عمده نیز در نظر گرفته می شوند.

برای انواع آلو نیز تنوع وجود دارد و می توان هر نوعی از آلو را برای تهیه و استفاده در غذا مصرف کرد و برخی از انواع آلو برای خشک کردن مناسب می باشند و برخی از انواع این میوه را برای تهیه یک خورشت خوشمزه می توان مورد مصرف قرار داد.

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی در ارقام مختلف دارای تنوع است و قیمت خوب برای میوه در صورتی حاصل می شود که کیفیت میوه به شکل مناسبی باشد و به همین ترتیب در انواع عمده و جزیی تنوع قیمتی وجود دارد.

میوه خوب برای استفاده های غذایی گزینه خوبی می باشد و می توان آلو خورشتی خوش طعم و مناسب را از انواع آلو به دلخواه تهیه کرد.

قیمت آلو خورشتی در تهران و شهرستان نیز با توجه به حجم خرید مشتری تعیین می شود. شاید در بازار مولوی قیمت آلو خشک بسیار ارزان باشد ولی به دلیل کیفیت پایین، این آلو در بازار نیاوران اصلاً خریدار ندارد!

نمایندگی های بازرگانی هایی در شهرستان های ایران هستند که هر ساله برای مقادیر قابل توجهی از آلو منطقه خود به صورت تازه و همچنین آلو خورشتی برای مشتریان همکاری می کنند.

قیمت آلو خورشتی شهمیرزاد در تهران

قیمت آلو خورشتی

تهرانی های قدیمی نام آلو شهمیرزاد را به خوبی می شناسند. قیمت آلو خورشتی شمیرزاد امروزه نیز برای مشتریان و خرید عمده شان از مبدأ شهمیرزاد ارائه می گردد. در واقع آلو شهمیرزادی همان آلو بخارا است که در این منطقه به دلیل نزدیک تر بودن به تهران قیمت مناسبی نیز دارد.

قیمت آلو بخارا آفتابی شهمیرزاد را برای خرید عمده در تهران از کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت پارس فراور استعلام نمایید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو خورشتی

فروش عمده بهترین آلو خشک بخارایی خورشتی

آلو خشک بخارایی خورشتی به جرأت بهترین نوع خشکبار آلو است که برای فروش عمده …

بازار آلو ایران