خانه / آلو آفتابی / فروشگاه اینترنتی عرضه آلو خوانساری آفتابی مرغوب

فروشگاه اینترنتی عرضه آلو خوانساری آفتابی مرغوب

فروشگاه اینترنتی عرضه آلو، ارقام آلو خوانساری آفتابی مرغوب را به صورت مستقیم از خوانسار به دست شما مشتری گرامی در هر جای ایران می رساند. آلو خوانساری در حجم عمده عرضه می گردد و برای شرایط پرداخت نقدی درگاه ارتباطی ما با شما باز است.

آلو خوانساری چیست؟

آلو خوانساری از ارقام محبوبی در بازار آجیل و خشکبار است؛ اما مانند هر آلو دیگری این آلو نیز از ارقام تازه آلو گلدن اگ (Golden egg plum) در منطقه خوانسار استان اصفهان تهیه می شود. مردم این منطقه از گذشته پرورش دهندگان عمده آلو زرد طلایی گلدن بودند. پس از دوره خام فروشی به خشکبار کاران مناطق غرب ایران، مردم این منطقه خود بر آن شدند تا جهت فروش آلو خوانسار به نام خودشان همت کنند. طرز تهیه آلو خوانساری را نیز پس از آبجوشی کردن و پوست اندازی جلو آفتاب پهن کردند و آلو آفتابی خوانسار را تولید کردند. انواع آلو خوانسار:

 • آلو نمکی خوانسار
 • آلو بخارا خوانسار
 • آلو خشک خوانسار ترش

آلو خوانسار

آلو خوانسار طرفداران خاصی دارد

آلو خوانسار طرفداران خاصی دارد و دلیل آن نیز طرز تهیه آلو خوانساری به روش سنتی و بدون استفاده از ترکیب های شیمیایی است. مرسوم است که آلو این مناطق به صورت ارگانیک و آفتاب خشک تهیه و به فروش می رسد.

فروش آلو خوانساری

اگر شما از جمله سرمایه گذارانی هستید که امروزه به این حقیقت رسیده اید که باید از پول خود پول بسازید، یکی از حوزه های پر فروش در صنعت خشکبار تهیه ارقام خشکباری آلو خوانسار می باشد. همچنین در کنار سرمایه گذاری شما، عده ای نیز مشغول یک کسب و کار خواهند شد. د رحال حاضر کشاورزان زیادی هستند که به خاطر منفعت طلبی فرزندانشان کسب و کار رو به افولی دارند؛ شما سرمایه گذاران می توانید در این حوزه ها با کمک به صنعت فراورده های تبدیلی کشاورزی بهترین ارقام فراورده ای را در حوزه لواشک، ترشک، آلو خورشتی و … به بازارهای داخلی و کشورهای دیگر جهان عرضه کنید.

آلو خوانساری

فروش آلو خوانساری در حال حاضر به یکی از حوزه های تخصصی در سایت آلو ایران و بازرگانی پارس فراور تبدیل شده است. فروش آلو خوانساری به صورت عمده در شهرهای ذیل نمایندگی می پذیرد:

 • فروش آلو خوانسار در شیراز
 • فروش آلو خوانسار در کاشان
 • فروش آلو خوانساری در تهران
 • فروش آلو خوانسار در لرستان
 • فروش آلو خواسنار در اصفهان
 • فروش آلو خوانسار در سنندج
 • فروش آلو خوانسار در ساری
 • فروش آلو خوانسار در رشت
 • و …

طب سنتی مصرف آلو خوانساری آفتابی را به کهنسالانی که مشکلات گوارشی دارند، توصیه می کند.

 

فروش آلو خوانسار

در حال حاضر مجموعه بازرگانی پارس فراور در حال رشد بسیار خوبی در حوزه آلو و خشکبار آن می باشد. شما کشاورزان عزیز با همکاری از شهر خود می توانید انواع آلو خانساری و … را به ما برسانید تا راه تجاری سازی آن را به سادگی برای شما نمایان سازیم. بهبود شرایط بسته بندی و کیفیت محصول دستچین شده و عدم وجود محصولات کرم زده و تگرگ زده از جمله تعدادی از فاکتورهای مهم برای هر خریداری در حجم انبوه می باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو بخارا آفتابی

آلو بخارا آفتابی به قیمت عمده

آلو بخارا آفتابی به قیمت عمده و باکیفیت بسیار عالی به صورت بسته بندی شده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران