خانه / آلو خشک / تولید و فروش آلو خشک بخارایی دستچین

تولید و فروش آلو خشک بخارایی دستچین

آلو بخارایی از نژادهای آلویی است که در فصل تابستان میوه می دهد و قابل عرضه به صورت تازه و فراورده می باشد؛ اگرچه که بیشترین مصرف آن برای تهیه آلو خشک پوست گیری شده خورشتی دستچین است.فروش آلو خشک دستچین و سورت شده به انتخاب شما قابل تأمین شده است.

 آلو بخارا نیشابور در تهران

این لحظه آلو بخارا نیشابور در تهران و شهرستان های دیگر به میزان درستی توزیع شده است. مشتریان و خشکبارکاران تمایمی شهرهای ایران از انواع آلو خشک نیشابور خریداری کرده اند.

تولید آلو خشک بخارایی دارای مراحل پوست گیری، خشک کنی، پوشش دهی و … می باشد. اگر به صورت دستگاهی و بدون افزودنی تولید گردد به دلیل برشتگی گوشت میوه که پوست هم ندارد، رنگ تیره ای به خود می گیرد. اگر در معرض اکسید سولفید قرار گیرد پوشش طلایی زیبایی پیدا می کند که استاندارد ملی ایران در خصوص تولید آلو خشک به صورت گوگردی تا حد 2000 ppm تولیدکننده را مجاز به بهره برداری می کند.

البته باید توجه داشت که مهمترین زمان به هنگام کود دهی و سمپاشی درخت است که موجب تغییر ماهیت میوه و افزایش معیارهای کیفی غیر متعارف در محصول مانند نیترات می گردد.

پس از تولید انبوه آلو، برای سفارشات مشتریان قابلیت سورتینگ، دم گیری و گریدسازی یا همان دستچین کردن محصول وجود دارد.

آخرین قیمت آلو بخارا خورشتی و آجیلی

فروش آلو خشک

قابل تحقیق است که آحرین قیمت آلو بخارا خورشتی و آجیلی در شهرستان محل زندگی شما چند است. آخرین قیمت ها همیشه در آخرین لحظات معامله تعیین شده اند. زمانی که شما ده تن آلو خشک خورشتی نیاز به خرید دارید، بهترین زمان ممکن برای خرید آلو خشک مد نظرتان می تواند بهترین کیفیت را به ارمغان آورد.

فروش آلو خورشتی به دلیل غذاها و خورشتی های سنتی ایرانی بسیار تیراژ بالایی دارد. کافی است شما حداقل دویست کیلوگرم آلو خورشتی را خریداری کنید و در شهرستان خود داخل مغازه بچینید.

عایدی آن چه خواهد بود؟! قطعاً سودآوری و ایجاد ارزش افزوده برای فروشنده و تأمین و تضمین سلامت مصرف کننده و یک غذای خوشمزه ایرانی در سفره مهیا شده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خورشتی

خرید آلو خشک بخارایی خورشتی نیشابور

آلو خشک خورشتی هر ساله یکی از پر فروش ترین خشکبارهای تولید ایران است. با …

بازار آلو ایران