خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارا در بازار تهران

قیمت آلو بخارا در بازار تهران

قیمت آلو بخارا در بازار بسته به نوع و کیفیتی که دارد متفاوت است و برای آگاهی از این موضوع می توان با مراکز فروش این میوه خوشمزه و پر کاربرد تماس حاصل نمود. جالب است بدانید که قیمت آلو بخارا عرضه شده از طریق سایت آلو ایرانی دست اول بوده و به صورت مستقیم از تولید به مصرف کننده می باشد.

آلو تازه علاوه بر این که برای تهیه انواع آلو خورشتی، مربا، کمپوت و مارمالاد خریداری می شود به عنوان میوه ای برای صادرات نیز در نظر گرفته می شود و خریداران بسیاری در پی تهیه این محصول می باشند. سایر کشورها در تهیه انواع کنسانتره میوه نیز خریدار آلو هستند. در واقع انواع مختلفی از آلو در دنیا را با توجه به کاربردشان می توان به دسته بندی ذیل تقسیم بندی کرد:

  1. آلو نکتاری (آلو آبدار و مناسب تهیه کنسانتره میوه و یا تازه خوری)
  2. آلو گوشتی (آلو که جهت تهیه پوره میوه و آلو خورشتی به کار گرفته می شود.)

قیمت آلو بخارا

قیمت آلو بخارا

قیمت آلو بخارا در بازار

قیمت آلو بخارا در بازار

قیمت آلو بخارا

قیمت آلو بخارا در بازار مساله ای است که برای مشتریان آن بسیار حایز اهمیت می باشد. باید گفت که قیمت میوه آلو بسته به کیفیت، گرید و طعم آن و همچنین مصارف آن دارد. بهتر است بدانید در ایران بهترین آلو جهت مصارف فراورده ای آلو بخاراست به خاطر عیار بسیار خوبی که دارد.

اما اینکه چه نوع آلو را با نام آلو بخارا خرید می کنید نیز به نوع واریته اصلی آلو بستگی دارد. از جهت دیگر قیمت آلو بخارا خورشتی در مقاطع مختلف اسل متفاوت است:

  1. قیمت آلو خشک خورشتی در اول تابستان برای انواع:

آلو شابلون خورشتی

آلو سانتارزا خشک

آلو قطره طلا خورشتی

۲٫ قیمت آلو خشک خورشتی در اول پاییز

آلو خورشتی بخارایی

آلو خورشتی حاج حسنی

آلو خورشتی طلایی

آلو خورشتی طرقبه

آلو خورشتی شمس

آلو خورشتی شوقانی

آلو خورشتی کالیفرنیا

آلو خورشتی کبرایی

آلو بخارا نیشابور

آلو بخارا نیشابور

پر فروش ترین آلوها در سالیان گذشته، انواع آلو بخارا خورشتی شهرستان نیشابور بوده است. انواع آلو بخارا رسمی، حاج حسنی، کبرایی، شمس، طرقبه، شوقانی و … از اقسام نام های آلو مرغوب خورشتی تولید شده در این شهرستان می باشد.

قیمت آلو بخارا در بازار

بازار فروش عمده آلو بخارا

بازار فروش عمده آلو بخارا در ایران با توجه به تنوع انواع آلو خورشتی بسیار گسترده است. بازرگانی های معتبری امروزه به خوبی توانسته اند در امر توزیع مناسب انواع آلو خورشتی شهرهای مختلف تولیدکننده ایران نقش خوبی داشته باشند. انواع آلو خشک صادراتی و آلو بخارا صادراتی حتی به سایر کشورهای مصرف کننده آن ارسال می گردد. کشورهای استرالیا، امارات متحده عربی، پاکستان، هندوستان از جمله بزرگترین مشتریان آلو خورشتی ایرانی (Iranian prune or Iranian Bukhara prune) محسوب می گردند.

مصطفی رشیدی بازرگان بازار آلو ایران در ویدیو کوتاه زیر در مورد یکی از انواع تازه آلو خورشتی پیش از فراوری با شما صحبت کوتاهی دارد!

آخرین قیمت آلو بخارا در بازار تهران

برای اطلاع از آخرین قیمت آلو بخارا در بازار تهران و شهر خود پیش از خرید حتماً با کارشناسان فروش و بازرگانی ارتباط تلفنی برقرار کنید.

این سایت اینترنتی مرکز خرید آلو بخارا با قیمت مناسب برای عمده کاران خشکبار در سراسر ایران و جهان است. قیمت آلو بخارا درجه یک ایرانی شرکت پارس فراور برای رفاه حال مشتریان در پایین ترین حاشیه سود جزئی در نظر گرفته شده است چرا که سیاست مرکز آلو خشک بر عمده فروشی است.

قیمت آلو بخارا در بازار

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش آلو بخارا

خرید و فروش آلو بخارا زرد خشک

خرید و فروش آلو بخارا زرد خشک در اقصی نقاط ایران به صورت عمده انجام …

بازار آلو ایران