خانه / آلو / خرید آلو بخارا به صورت عمده و نقد

خرید آلو بخارا به صورت عمده و نقد

خرید آلو بخارا به صورت عمده و نقد امروزه در بازارهای ایران و سایر کشورها به راحتی قابل انجام شده است. بازرگانی پارس فراور با قدرت تأمین بسیار قوی در سراسر کشور، بهترین کیفیت آلو بخارا را در انواع آلو تازه بخارا و آلو خورشتی بخارایی انجام می دهد. در این خصوص ارتباطات تجاری بسیاری می تواند براحتی شما را در فروش آلو کمک کند.

خرید آلو بخارا عمده

از آنجا که هر ساله در ایران میوه های بسیاری پرورش میشود، تجاری سازی در این حوزه یکی از ضعف های سالیان گذشته بوده است، تا جایی که عده ای با دوری از تاجران و بنگاه های اقتصادی محصولات کشاورزی متحمل خسارت بسیاری شده اند. امروزه همگی از اهمیت فروش با خبرند. برای بقا در عرضه هر محصولی شما باید بتوانید محصولاتتان را با کیفیت رقابتی به بازارهای مختلفی عرضه کنید. آلو نیز محصولی است که جدا از خرید آلو بخارا عمده انواع دیگری از فراورده ها برای آن نیز خرید و فرو شانجام می شود:

 • خرید آلو تازه
 • خرید آلو خشک
 • خرید لواشک آلو
 • خرید پوره آلو
 • خرید نهال آلو

خرید آلو خرو

آلو بخارا میوه ای نیست که آن را نتوانید بفروشید چرا که بسیاری از خریداران عمده به دنبال اجاره نقدی باغ و خرید به صورت نقدی آلو شما هستند.

آلو شوقان خورشتی به یادماندنی

یکی از انواع آلو خشک بدون پوست با نام آلو شوقان شناخته می شود. آلو شوقان به آلو خشک هسته جدا نیز شهرت دارد. از باب همین ویژگی که هسته آن به راحتی جدا می شود، می توان گفت که آلو شوقان از انواع آلو خشک سوپر شرکت پارس فراور است که برای مشتریان به یادماندنی و ویژه است.

پر فروش ترین انواع آلو خشک بدون پوست در زیر آمده است:

 • آلو طرقبه
 • آلو رسمی
 • آلو ممتاز
 • آلو شوقان
 • آلو کبرایی
 • آلو حاج حسنی
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو اخته بدون هسته

خرید آلو بخارا

فروش آلو شابلون خشک چیپسی

آلو شابلون در شرکت پارس فراور برای تولیدات زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • آلو شابلون خشک بدون پوست
 • چیپس آلو شابلون خشک
 • آلو قرمز شابلون خشک

آلو شابلون قالب بزرگی دارد. از این جهت برای تولید چیپس آلو شابلون خشک مورد استفاده قرار می گیرد. این بزرگی قالب و هسته جدا بودن آن کار را برای هسته گیری و اسلایس زنی و زیبا بودن آلو خشک مهم است.

همچنین برخی انواع آلو شابلون هستند که برای پوست گیری نیز بسیار مطلوب هستند و طعم شیرین و قالب بزرگی دارند که از آن برای تولید و فروش آلو خشک و صادرات آلو خشک به سایر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید آلو بصورت اینترنتی

آلو از جمله محصولاتی است که در بازارهای ایران و جهان خواستار بسیاری دارد. این محصول هر ساله در پایان فصل بهار تا اواخر پاییز برداشت می شود و علاوه بر ارقامی مانند آلو قطره طلا که به صورت تازه خوری به بازار عرضه می گردد، برای تهیه ارقام فراورده های آلویی مانند آلو خورشتی، ترشک و لواشک و … نیز بسیار پر استفاده می باشد. البته جالب است بدانید بهترین انواع پر فروش آلو از نظر حجم مبادلات در بازار میوه و تره بار کدام هستند:

 1. آلو بخارا
 2. آلو شابلون
 3. آلو قطره طلا
 4. آلو زرد تخم مرغی (آلو خوانسار، آلو لواسانی، آلو شهمیرزاد، آلو شمس، آلو زرد شمس طرقبه و …)
 5. آلو حاج حسنی
 6. آلو کالیفرنیا
 7. آلو سانتارزا
 8. آلو سبز یا گوجه سبز

و بسیاری از انواع دیگر آلو مانند آلو آنجلو، آلو استنلی، آلو بلک استار و … از انواع آلو هستند که استقبال بازار خشکبار و تازه خوری برای صادرات و خرید اینترنتی آلو بخارا و سایر دیگر انواع آلو بسیار خوبی دارند.

خرید آلو بصورت عمده

اگر خواهان فروش بیشتر در محصولات آلویی خود هستید بدانید بازرگانی پارس فراور اولین بازرگانی محصولات آلویی ایران لقب گرفته است که از انواع تازه و فراورده آلو را برای خریداران عرضه می کند. شما در فیلم زیر یکی از انواع آلو بخارا را می بینید که هنوز به مرحله برداشت نرسیده است و در این موقع از سبزی آلو روی درخت بهترین زمان برای اجازه باغ است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خرو

خرید عمده آلو خورشتی شهر خرو علیا

آلو خورشتی از جمله مشهورترین محصولات میوه شهر خرو علیا می باشد. این آلو هر …

بازار آلو ایران