خانه / آلو / پخش عمده آلو نیشابور

پخش عمده آلو نیشابور

پخش عمده آلو نیشابور که در انواع باکیفیت دارای طعم خوب و همین طور طرفداران زیادی می باشد در بسته بندی مناسبی قابل ارائه می باشد.
انواع آلو نیشابور که با داشتن ارقام مناسب و همین طور انواع باکیفیت دارای فروش مناسبی هستند به صورت مطلوب عرضه می گردند و این نوع از آلو به صورت تازه و خشک طرفداران زیادی دارد و پخش عمده آلو در مورد این نوع سبب دسترسی مناسب به انواعی از این آلو به صورت مناسبی می شود. هر ساله در فصل تابستان اقدام به خریداری انواع آلو تازه بخارا نیشابور کنید و پس از تبدیل آن به آلو خشک خورشتی در بازار فصول سرد با قیمت مناسبی به فروش برسانید.

پخش عمده آلو

پخش آلو در ایران یکی از مشاغلی است که هنوز در برخی ملان شهرها جای کار و تلاش و درآمدزایی بسیار خوبی دارد. از آنجا که نیشابور از قدییمی ترین مناطق آلوکار و همچنین به پایتخت آلو ایران شهرت دارد، می تواند گزینه بسیار خوبی برای تقویت صادرات در حوزه این خشکبار پر طرفدار باشد. کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، قطر، کویت و … که اقلیم مناسبی برای تربیت انواع میوه های درختی و صیفی جات ندراند بازارهای جذاب صادرات این فراورده های ایرانی هستند.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو شابلون

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه …

بازار آلو ایران